Aktualności
30 - lecie Domu Pomocy Społecznej w Kozuli
2023-09-21

Dom Pomocy Społecznej w Kozuli ma 30 lat, a Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Stokrotka” – 20. Z okazji tych jubileuszy prezydent Michał Litwiniuk złożył życzenia i podziękowania na ręce pani dyrektor Anny Skerczyńskiej.

Bardzo ważnym zadaniem Miasta jest zapewnienie należytej opieki i pielęgnacji osobom wymagającym całodobowej opieki z powodu wieku, chorym, niepełnosprawnym, które nie mogą samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu, poprzez umieszczenie w domu pomocy społecznej. W zakresie tym Miasto od dziesięcioleci współpracuje z Domem Pomocy Społecznej w Kozuli. Na przestrzeni lat bardzo wielu mieszkańcom Białej Podlaskiej dom pomocy społecznej zastąpił i nadal zastępuje dom rodzinny. Współpraca z DPS w Kozuli układa się bardzo dobrze. Pracownicy placówki bez żadnej zwłoki reagują na zgłaszane przez MOPS w Białej Podlaskiej potrzeby mieszkańców miasta a mieszkańców domu otaczają troską i służą im z poświęceniem. Na dzień dzisiejszy w Domu Pomocy Społecznej w Kozuli przebywa 31 osób z Miasta Biała Podlaska

Dziękujemy pracownikom placówki za troskę i poświęcenie, za ich życzliwość i realizowanie pięknej misji.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.