Aktualności
Spotkanie z primadonną Grażyną Brodzińską
2023-08-27

Wspaniałe spotkanie z primadonną Grażyną Brodzińską, która zachwyca nie tylko swoim głosem i śpiewem, ale także pięknymi opowieściami i wyjątkową osobowością.

To był wieczór wspomnień, anegdot, najwyższej klasy żartów, takich, które zapamiętuje się na całe życie.

A nad wszystkim czuwał na pewno Bogusław Kaczyński, którego portret ofiarowała Bialskiemu Centrum Kultury Fundacja ORFEO im. Bogusława Kaczyńskiego.

W niedzielę spotkajmy się na wielkim finale 5. Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego o godzinie 18:00 w Amfiteatrze w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów, gdzie usłyszymy świetnych muzyków i będziemy podziwiać królową polskiej operetki.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.