Aktualności
Utrudnienia na ul. Francuskiej
2023-08-25

W związku z budową ulicy Armii Krajowej od dnia 25.08.23 do dnia 02.09. 23 r. ulica Francuska na odcinku od ulicy Wilskiego - Ciborowicza do ulicy Armii Krajowej będzie wyłączona z ruchu pojazdów.

Objazd zamkniętego odcinka do drogi krajowej nr 2 będzie odbywać się ulicami: Kosynierów, Północną i Brzeską. Natomiast w kierunku centrum miasta drogą krajową nr 2 i ulicą Brzeską.

Za utrudnienia przepraszamy. Prosimy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.