Aktualności
Mistrzowska Feta na placu Wolności
2023-07-03

Jesteśmy Rowerową Stolicą Polski. To nasz wspólny sukces! Wspólnie z prezydentem miasta Michałem Litwiniukiem zapraszamy do udziału w Mistrzowskiej Fecie, która odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 17:00 na placu Wolności!

O godzinie 17:30 przejedziemy na rowerach do założenia zamkowo-parkowego Radziwiłłów, aby obejrzeć wystawę fotografii naszej tegorocznej, sportowej przygody. O godzinie 18:00 powrócimy na plac Wolności, gdzie rozpocznie się Gala Mistrzów Rowerowej Stolicy Polski.

Dodatkowo na uczestników wydarzenia czekać będzie moc atrakcji:
konkursy z nagrodami (będzie można wygrać 2 rowery),
koncert Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna",
Piana Party - dyskoteka,
pokazy taneczne (Dance Academy Studio Biała Podlaska, Boogie Town, Dance Point, Kids Team),
występy artystyczne ( Studio Wokalne Brevis, Zespół wokalny Chwilka),
dmuchańce,
słodka gastronomia (kołacze, popcorn, wata cukrowa),
Food Truck.

Biała Podlaska - Miasto Mistrzów!

Współorganizatorami wydarzenia są:
Bialskie Centrum Kultury,
Miejska Biblioteka Publiczna,
Multicentrum.

Pozostałe artykuły

Podziel się swoimi opiniami na temat Budżetu Obywatelskiego
2023-12-01

Zakończyła się VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Po raz pierwszy mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli podzielić się swoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi Budżetu...

Wystawa twórczości prof. Stanisława Baja - "Świadkowie życia”
2023-11-28

"Świadkowie życia” – to wystawa twórczości prof. Stanisława Baja, którą koniecznie musicie zobaczyć, historia wspaniałego artysty-indywidualisty, urodzonego w nadbużańskich Dołhobrodach, spleciona z biegiem kolejnych lat, gdy obserwując otaczający świat, ludzi, poznawał siebie i wyrażał własne emocje, nie raz poruszając do głębi krytyków.

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie!
2023-11-28

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie! Tuż obok ul. Warszawskiej w stronę rzeki i dalej w stronę ulicy Dalekiej i Koncertowej trwają prace na naszej inwestycji – nowej arterii z nowym mostem na Krznie. Pierwszy sprzęt już pracuje na odcinku bliżej rzeki. Zasadnicza część prac przebiegnie w przyszłym roku, ale za rok powinniśmy się już cieszyć efektami i nową przeprawą.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023"
2023-11-27

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023". Po obejrzeniu prac konkursowych 150 autorów z 95 miast Polski w kategoriach wiekowych Młodzież oraz Dorośli, Rada Artystyczna Konkursu ogłosiła dziś podczas wernisażu pokonkursowego swój werdykt

Kacper Denkiewicz – sportowa chluba miasta Biała Podlaska
2023-11-25

Kacper Denkiewicz - uczeń naszej „dziewiątki” ma 13 lat i już ogromne sukcesy na koncie:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców