Aktualności
Uroczyste otwarcie boiska przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
2023-04-05

Uczniowie z IV LO im. Stanisława Staszica i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia korzystają już z nowoczesnego, wielofunkcyjnego boiska.

Dzieci i młodzież będą mogły rozwijać swoje sportowe talenty na: boisku do piłki ręcznej, boisku do piłki nożnej, dwóch boiskach do koszykówki i dwóch boiskach do siatkówki.

Dziś wspólnie z panią dyrektor Aleksandrą Dopierałą prezydent miasta Michał Litwiniuk uroczyście otworzył nowoczesny kompleks sportowy przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4.

W ramach tej inwestycji boisko w całości otoczone zostało piłkochwytem. Dodatkowo zainstalowano oszczędne oświetlenie LED. Nawierzchnia boiska spełnia wszelkie standardy i co ważne jest przepuszczalna dla wody opadowej. Na terenie obiektu sportowego znajdują się m.in. ławki, wieszaki na ubrania, stojaki na rowery.

Wartość tej inwestycji to prawie 1000000 zł, która w całości sfinansowana została ze środków pochodzących z budżetu miasta.

Jesteśmy pewni, że dzięki tej inwestycji odkryjemy nowe sportowe talenty.

Pozostałe artykuły

Podziel się swoimi opiniami na temat Budżetu Obywatelskiego
2023-12-01

Zakończyła się VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Po raz pierwszy mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli podzielić się swoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi Budżetu...

Wystawa twórczości prof. Stanisława Baja - "Świadkowie życia”
2023-11-28

"Świadkowie życia” – to wystawa twórczości prof. Stanisława Baja, którą koniecznie musicie zobaczyć, historia wspaniałego artysty-indywidualisty, urodzonego w nadbużańskich Dołhobrodach, spleciona z biegiem kolejnych lat, gdy obserwując otaczający świat, ludzi, poznawał siebie i wyrażał własne emocje, nie raz poruszając do głębi krytyków.

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie!
2023-11-28

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie! Tuż obok ul. Warszawskiej w stronę rzeki i dalej w stronę ulicy Dalekiej i Koncertowej trwają prace na naszej inwestycji – nowej arterii z nowym mostem na Krznie. Pierwszy sprzęt już pracuje na odcinku bliżej rzeki. Zasadnicza część prac przebiegnie w przyszłym roku, ale za rok powinniśmy się już cieszyć efektami i nową przeprawą.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023"
2023-11-27

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023". Po obejrzeniu prac konkursowych 150 autorów z 95 miast Polski w kategoriach wiekowych Młodzież oraz Dorośli, Rada Artystyczna Konkursu ogłosiła dziś podczas wernisażu pokonkursowego swój werdykt

Kacper Denkiewicz – sportowa chluba miasta Biała Podlaska
2023-11-25

Kacper Denkiewicz - uczeń naszej „dziewiątki” ma 13 lat i już ogromne sukcesy na koncie:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców