Aktualności
Nakręcamy serca z Trójką. Bądź EKO zbieraj nakrętki na kilogramy
2023-04-14

„Nakręcamy serca z Trójką. Bądź EKO zbieraj nakrętki na kilogramy” to hasło międzyprzedszkolnego konkursu, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe nr 3.

Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka, a jego inicjatorką była Pani Monika Kruk.

Konkurs polegał na zbieraniu plastikowych nakrętek, które zostały przekazane na wsparcie leczenia chorego Bartka.

To własnie dziś laureaci konkursu otrzymali z rąk prezydenta miasta Michała Litwiniuka, Pani Krystyny Relugi - Dyrektor Przedszkola nr 3 oraz Dariusza Trębickiego - Podinspektora ds. Sportu Urzędu Miasta pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Najwięcej nakrętek, bo aż 219 kg nazbierały dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 7. Drugie miejsce zdobyło Przedszkole nr 14 (119 kg). Na trzecim miejscu uplasowało się Przedszkole nr 15 (109 kg). Łącznie zebrano kg nakrętek.

Gratulujemy  !!!

Pozostałe artykuły

Podziel się swoimi opiniami na temat Budżetu Obywatelskiego
2023-12-01

Zakończyła się VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Po raz pierwszy mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli podzielić się swoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi Budżetu...

Wystawa twórczości prof. Stanisława Baja - "Świadkowie życia”
2023-11-28

"Świadkowie życia” – to wystawa twórczości prof. Stanisława Baja, którą koniecznie musicie zobaczyć, historia wspaniałego artysty-indywidualisty, urodzonego w nadbużańskich Dołhobrodach, spleciona z biegiem kolejnych lat, gdy obserwując otaczający świat, ludzi, poznawał siebie i wyrażał własne emocje, nie raz poruszając do głębi krytyków.

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie!
2023-11-28

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie! Tuż obok ul. Warszawskiej w stronę rzeki i dalej w stronę ulicy Dalekiej i Koncertowej trwają prace na naszej inwestycji – nowej arterii z nowym mostem na Krznie. Pierwszy sprzęt już pracuje na odcinku bliżej rzeki. Zasadnicza część prac przebiegnie w przyszłym roku, ale za rok powinniśmy się już cieszyć efektami i nową przeprawą.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023"
2023-11-27

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023". Po obejrzeniu prac konkursowych 150 autorów z 95 miast Polski w kategoriach wiekowych Młodzież oraz Dorośli, Rada Artystyczna Konkursu ogłosiła dziś podczas wernisażu pokonkursowego swój werdykt

Kacper Denkiewicz – sportowa chluba miasta Biała Podlaska
2023-11-25

Kacper Denkiewicz - uczeń naszej „dziewiątki” ma 13 lat i już ogromne sukcesy na koncie:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców