Aktualności
Pogrzeb Macieja Falkiewicza
2023-03-02

8 marca br. o godz. 9.30 w kościele św. Anny w Białej Podlaskiej odbędzie się msza pogrzebowa Macieja Falkiewicza.

W październiku, gdy obchodziliśmy 80 urodziny Artysty, prezydent Michał Litwiniuk napisał z okazji tego jubileuszu i zorganizowanego wtedy wernisażu: „Maciej Falkiewicz od lat pokazuje nam, jak patrzeć na otaczającą rzeczywistość, by dostrzegać w niej różne wymiary i być w niej ponad czasem – bo ponadczasowe jest piękno. Niech wernisaż „Malowałem, co chciałem” pozostanie w Państwa pamięci jako spotkanie, którego osią przewodnią była wolność – twórcza, indywidualna, wolność, jakiej poczucie daje wejście w świat wyjątkowych obrazów. Są nie tylko piękne – są jak wizualny pamiętnik naszych stron”.

Tak zapamiętamy Macieja Falkiewicza - jako przewodnika po wyjątkowości świata

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców