Aktualności
Koncert Noworoczny Zespołu Pieśni i Tańca "Podlasiacy"
2023-01-23

Wspólne kolędowanie jest pięknym staropolskim zwyczajem, który łączy pokolenia, wprowadzając atmosferę świąt, i przedłużają je, z czego z radością korzystaliśmy podczas Koncertu Noworocznego w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Podlasiacy".

Tradycyjnym tańcom: krakowskim, krośnieńskim, kurpiowskim, suwalskim i podlaskim towarzyszyła niezawodna Kapela Ludowa "Podlasiacy" pod przewodnictwem pana Andrzeja Karasia.

Gratulujemy i dziękujemy młodym artystom za wspaniały występ, który zapamiętamy na długi czas. Wielkie brawa należą się pani Magdalenie Osmulskiej, która od 2010 roku rozwija pasje i talenty dzieci.

Pozostałe artykuły

Seniorzy świętowali Dzień Matki
2024-05-23

Dzień Matki coraz bliżej a bialscy seniorzy już świętowali ten szczególny dzień. Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Białej Podlaskiej, podczas spotkania integracyjnego podziękowali mamom oraz wysłuchali koncertu w wykonaniu zespołu Apasjonata pod kierownictwem Waldemara Mazura.

W II LO im. Emilii Plater została otwarta nowa strzelnica łucznicza
2024-05-23

Obiekt powstał przy wsparciu Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka, a jego inicjatorami byli: Pan Marek Romaniuk oraz Pan Marcin Mincewicz.

Projekt edukacyjny "Turniej Szkół 2024"
2024-05-22

Turniej Szkół to wspaniała inicjatywa umożliwiająca uczniom integrację i zaprezentowanie swoich umiejętności.

Dni Białej Podlaskiej
2024-05-22

Dni Białej Podlaskiej to moc muzycznych i sportowych atrakcji!!

Ogród sensoryczny oficjalnie otwarty
2024-05-22

Przy Przedszkolu Samorządowym nr 15 otwarty został ogród sensoryczny. Realizacja nastąpiła w ramach Budżetu Obywatelskiego, a autorem projektu była Pani Agnieszka Osipiuk.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.