Aktualności
Koncert Noworoczny Zespołu Pieśni i Tańca "Podlasiacy"
2023-01-23

Wspólne kolędowanie jest pięknym staropolskim zwyczajem, który łączy pokolenia, wprowadzając atmosferę świąt, i przedłużają je, z czego z radością korzystaliśmy podczas Koncertu Noworocznego w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Podlasiacy".

Tradycyjnym tańcom: krakowskim, krośnieńskim, kurpiowskim, suwalskim i podlaskim towarzyszyła niezawodna Kapela Ludowa "Podlasiacy" pod przewodnictwem pana Andrzeja Karasia.

Gratulujemy i dziękujemy młodym artystom za wspaniały występ, który zapamiętamy na długi czas. Wielkie brawa należą się pani Magdalenie Osmulskiej, która od 2010 roku rozwija pasje i talenty dzieci.

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców