Aktualności
Dzień Promocji Zdrowia
2023-01-17

Prezydent Michał Litwiniuk i poseł na Sejm RP Riad Haidar zapraszają na konsultacje profilaktyczne, podczas których specjaliści z instytucji opieki zdrowotnej będą udzielać porad i udzielać informacji na interesujące Państwa tematy – dotyczących zarówno działań prozdrowotnych, jak i kwestii formalnych związanych z ochroną naszego zdrowia obowiązujących w kraju i przydatnych, kiedy planujemy pobyt za granicą.

Zapraszamy także do wykonania dostępnych w tych dniu w Sali głównej Urzędu Miasta BEZPŁATNYCH badań – prosimy o zapoznanie się z treścią plakatu.

Wydarzenie objął honorowym patronatem Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki.

W tym dniu spotkacie się Państwo z przedstawicielami: NFZ, stowarzyszeń i klubów wspierających osoby radzące sobie z chorobami i schorzeniami (m.in. Amazonek i Nadbużańskiego Oddziału PTSR), Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, MOPS Biała Podlaska, NZOZ T-Med, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, WOŚP Biała Podlaska, Pawełem Iwaniukiem Koordynatorem ds. dostępności i osób z niepełnosprawnościami.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.