Aktualności
Dzień Promocji Zdrowia
2023-01-17

Prezydent Michał Litwiniuk i poseł na Sejm RP Riad Haidar zapraszają na konsultacje profilaktyczne, podczas których specjaliści z instytucji opieki zdrowotnej będą udzielać porad i udzielać informacji na interesujące Państwa tematy – dotyczących zarówno działań prozdrowotnych, jak i kwestii formalnych związanych z ochroną naszego zdrowia obowiązujących w kraju i przydatnych, kiedy planujemy pobyt za granicą.

Zapraszamy także do wykonania dostępnych w tych dniu w Sali głównej Urzędu Miasta BEZPŁATNYCH badań – prosimy o zapoznanie się z treścią plakatu.

Wydarzenie objął honorowym patronatem Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki.

W tym dniu spotkacie się Państwo z przedstawicielami: NFZ, stowarzyszeń i klubów wspierających osoby radzące sobie z chorobami i schorzeniami (m.in. Amazonek i Nadbużańskiego Oddziału PTSR), Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, MOPS Biała Podlaska, NZOZ T-Med, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, WOŚP Biała Podlaska, Pawełem Iwaniukiem Koordynatorem ds. dostępności i osób z niepełnosprawnościami.

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców