Aktualności
104. Rocznica Odzyskania Niepodległości
2022-11-07

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk zaprasza na obchody 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
Uroczystości rozpoczną się 10 listopada br. o godzinie 18:00 w Regionalnym Ośrodku Badań i Rozwoju AWF Biała Podlaska (ul. Akademicka 2) koncertem pt. "Niepodległa - Tu i Teraz". Na scenie wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca Podlasie, Zespół wokalny Chwilka, Zespół Pieśni i Tańca "Podlasiacy".
11 listopada br. o godzinie 10:00 odprawiona zostanie msza święta w intencji Ojczyzny w kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, po której nastąpi przemarsz na plac Wolności i rozpoczęcie oficjalnych uroczystości.
O 13:00 zapraszamy do założenia pałacowo-parkowego Radziwiłłów, gdzie odbędzie się Bieg Niepodległości na dystansie 6 km. Organizatorem wydarzenie jest Klub Biegacza Biała Biega .

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców