Aktualności
Dzień Edukacji Narodowej
2022-10-14

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej podczas miejskiej uroczystości, zoorganizowanej razem z ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej im. Komisji Edukacji Narodowej, połączonej z otwarciem hali należącej do kompleksu obiektów sportowych stadionu miejskiego, wręczono nagrody prezydenta miasta wyróżnionym w tym roku pedagogom oraz stypendia naukowe uczniom z najwyższymi wynikami w nauce.

Nauczyciele wyróżnieni Nagrodą Prezydenta Miasta Biała Podlaska z okazji Dnia Edukacji Narodowej:

  1. Agata Żuk – Przedszkole Samorządowe nr 3 im. Marii Kownackiej
  2. Dorota Koroluk – Przedszkole Samorządowe nr 6
  3. Grażyna Lubaszewska – Przedszkole Samorządowe nr 10
  4. Barbara Kuszneruk – Przedszkole Samorządowe nr 13
  5. Anna Baczkowska – dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 14
  6. Anita Ilczuk  - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  7. Jolanta Romaniuk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
  8. Jolanta Mazuruk – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
  9. Barbara Andrzejuk – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
  10. Jacek Centkowski – Zespół Szkół
  11. Teresa Kryśko – Zespół Szkół
  12. Ewa Marczuk – Zespół Szkół
  13. Elżbieta Reniszak – Zespół Szkół
  14. Wojciech Żuliński – Zespół Szkół
  15. Violetta Chmielewska – dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  16. Magdalena Miczko – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
  17. Andrzej Kurkowski – Zespół Szkół Ogólnokształcących
  18. Elżbieta Mirek – Zespół Szkół Ogólnokształcących
  19. Katarzyna Wołosiuk – Zespół Szkół Ogólnokształcących
  20. Anna Kozak – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  21. Katarzyna Rodak – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
  22. Katarzyna Korniluk – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
  23. Marcin Mincewicz – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
  24. Marek Romaniuk – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
  25. Sebastian Biesiada – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
  26. Małgorzata Lipińska-Kozak  –  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
  27. Beata Samojluk – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
  28. Zofia Zielińska – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
  29. Jolanta Dydycz – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
  30. Grażyna Hromiuk– Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
  31. Jacek Kulpa – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
  32. Miłosz Storto – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
  33. Bożena Piotrowska – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury
  34. Ewa Toczek – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury
  35. Anetta Mąka – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
  36. Anna Bielecka – Bursa Szkolna
  37. Joanna Romanowska – Zespół Szkół Specjalnych
  38. Barbara Szostakiewicz-Lasota – Zespół Szkół Specjalnych 

Stypendia naukowe 2022:

Laureaci – kwota stypendium naukowego 1000 zł.

  • Mikołaj Wołosiuk uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater,
  • Szymon Czerko uczeń Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół,
  • Mikołaj Zaciura uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego.

 Finaliści-  kwota stypendium naukowego 700zł.

  • Karolina Majewska uczennica Katolickiego Liceum Ogólnokształcące im. C. Norwida,
  • Zofia Onyszczuk uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I Kraszewskiego,
  • Rafał Komor uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I Kraszewskiego,
  • Jakub Sobolewski uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I Kraszewskiego,
  • Wiktor Daniluk Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I Kraszewskiego,
  • Lena Antonina Hordejuk uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I Kraszewskiego
  • Anna Bahonko uczennica Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I Kraszewskiego,
  • Paweł Paczóski uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I Kraszewskiego,
  • Mikołaj Kratiuk uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I Kraszewskiego,
  • Bartłomiej Kobiałka uczeń Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół,
  • Michał Doluk uczeń Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół,
  • Maja Marks uczennica Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowe w Zespole Szkół,
  • Katarzyna Sawtyruk uczennica Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół,
  • Tomasz Sawtyruk uczeń Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół,
  • Dmitriy Yastremski uczeń Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół,
  • Kacper Sepczuk uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego.

  

Pozostałe artykuły

IX edycja Budżetu Obywatelskiego startuje!!!
2024-07-19

Po raz IX zapraszamy Państwa do wspólnego gospodarowania pieniędzmi z budżetu naszego miasta. W tym roku przeznaczamy na Budżet Obywatelski Białej Podlaskiej 2 205 000 zł, do którego już od 22 lipca 2024 r. będziecie mogli Państwo składać swoje propozycje.

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.