Aktualności
Otwarcie Parku linowego i trampolin "Pod dębami"
2022-10-21

Projekt Park linowy i trampolin "Pod dębami" (w rejonie ulic: Kąpielowej i Łukaszyńskiej) został zrealizowany w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego. Dziś prezydent Michał Litwiniuk otworzył oficjalnie nowe miejsce rekreacji w naszym mieście.
Autorami zwycięskiego projektu są: Jakub Radomiński, Marcin Izdebski, Marek Dzyr.
Koszt tej inwestycji to 584 488, 84 zł, wykonała ją firma Projekt Outdoor Polska.
Do 2021 roku odbyło się 6 edycji Budżetu Obywatelskiego. Wybrane w nich 43 projekty to inwestycje o wartości 8 064 407 zł.
W tegorocznej edycji zwyciężyło 5 projektów, na ich realizację przeznaczono 2 031 000 zł.
W ramach inwestycji Parku Linowego wykonano 3 moduły o różnych stopniach trudności, w których skład wchodzi 15 platform, 21 przeszkód i 9 mini trampolin. Dodatkowo zainstalowano ławki parkowe, stojaki na rowery, barierki chodnikowe oraz kosze na śmieci. 
Dziękujemy autorom projektu i biorącym udział w głosowaniu mieszkańcom za zaangażowanie w ideę Budżetu Obywatelskieg.

Pozostałe artykuły

Koncert Biała Big Band i Zespołu wokalnego Chwilka
2024-05-24

Biała Big Band z Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina połączył siły z zespołem Chwilka działającym w Bialskim Centrum Kultury i powstała z tego cudowna swingowa uczta muzyczna

Seniorzy świętowali Dzień Matki
2024-05-23

Dzień Matki coraz bliżej a bialscy seniorzy już świętowali ten szczególny dzień. Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Białej Podlaskiej, podczas spotkania integracyjnego podziękowali mamom oraz wysłuchali koncertu w wykonaniu zespołu Apasjonata pod kierownictwem Waldemara Mazura.

W II LO im. Emilii Plater została otwarta nowa strzelnica łucznicza
2024-05-23

Obiekt powstał przy wsparciu Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka, a jego inicjatorami byli: Pan Marek Romaniuk oraz Pan Marcin Mincewicz.

Projekt edukacyjny "Turniej Szkół 2024"
2024-05-22

Turniej Szkół to wspaniała inicjatywa umożliwiająca uczniom integrację i zaprezentowanie swoich umiejętności.

Dni Białej Podlaskiej
2024-05-22

Dni Białej Podlaskiej to moc muzycznych i sportowych atrakcji!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców