Aktualności
Międzynarodowy Dzień Roweru
2022-10-29

W związku z Międzynarodowym Dniem Roweru, który obchodziliśmy w tym tygodniu, w naszych szkołach:
- Szkoła Podstawowa nr 9,
- Szkoła Podstawowowa nr 5,
- Szkoła Podstawowa nr 6,
- Szkoła Podstawowa nr 3
jak na Rowerową Stolicę Polski przystało przeprowadzone zostały zajęcia, konkursy, warsztaty i ćwiczenia przypominające zasady bezpieczeństwa. Z inicjatywy prezydenta Michała Litwiniuka  odbył się cykl spotkań edukacyjnych z dziećmi i młodzieżą przypominających, jak bezpiecznie poruszać się po drogach i ścieżkach rowerowych. Przepisy ruchu drogowego przypomniały i przybliżyły funkcjonariuszki Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej - wydziału Ruchu Drogowego, zaś ratownicy medyczni z OSP Sławacinek Stary instruowali, jak udzielać pierwszej pomocy Uczniowie uzyskali także niezbędną wiedzę do zdania egzaminu na kartę rowerową.

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców