Aktualności
Międzynarodowy Dzień Roweru
2022-10-29

W związku z Międzynarodowym Dniem Roweru, który obchodziliśmy w tym tygodniu, w naszych szkołach:
- Szkoła Podstawowa nr 9,
- Szkoła Podstawowowa nr 5,
- Szkoła Podstawowa nr 6,
- Szkoła Podstawowa nr 3
jak na Rowerową Stolicę Polski przystało przeprowadzone zostały zajęcia, konkursy, warsztaty i ćwiczenia przypominające zasady bezpieczeństwa. Z inicjatywy prezydenta Michała Litwiniuka  odbył się cykl spotkań edukacyjnych z dziećmi i młodzieżą przypominających, jak bezpiecznie poruszać się po drogach i ścieżkach rowerowych. Przepisy ruchu drogowego przypomniały i przybliżyły funkcjonariuszki Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej - wydziału Ruchu Drogowego, zaś ratownicy medyczni z OSP Sławacinek Stary instruowali, jak udzielać pierwszej pomocy Uczniowie uzyskali także niezbędną wiedzę do zdania egzaminu na kartę rowerową.

Pozostałe artykuły

Turniej piłki nożnej „SUPER GOL -2023"
2023-12-06

4 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się turniej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka drużyn mieszanych w piłkę nożną „SUPER GOL -2023".

Nabór zgłoszeń do Programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością" - edycja 2024
2023-12-06

Miasto Biała Podlaska przystąpiło do Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością" dla Jednostek Samorządu Terytorialnego - edycja 2024,...

Dni patrona bialskich szkół
2023-12-05

W minionym tygodniu dwie z naszych szkół obchodziły Dzień Patrona:

Pierwszy w Białej Podlaskiej rodzinny dom pomocy
2023-12-03

Budujemy pierwszy w naszym mieście rodzinny dom pomocy, a prowadzić go będzie Bialska Spółdzielnia Socjalna Caritas.

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami
2023-12-03

Jak co roku, 3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w wielu codziennych zmaganiach.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców