Aktualności
Zasłużeni dla miasta Biała Podlaska
2022-09-16

Mieczysław Adamowicz i doktor Riad Haidar - to wspaniałe osoby, które tak wiele uczyniły i czynią dla naszego miasta. Prezydent Michał Litwiniuk przedłożył projekt uchwały przyznania im tytułu Zasłużonego, by w dniu święta patrona Białej Podlaskiej św. Michała Archanioła, podczas uroczystej sesji wręczyć je i wyrazić tym samym wdzięczność za dobrodziejstwo działań Pana Profesora i Pana Doktora, którego na co dzień doświadczamy.

Pan Profesor Mieczysław Adamowicz - wspólnie ze śp. Prof. Józefem Bergierem - byli twórcami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, dziś Akademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II. Był jej rektorem w latach 2009-2013.

Doktor Riad Haidar to twórca oddziału neonatologicznego w bialskim Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, szef naszego sztabu WOŚP Biała Podlaska. Był samorządowcem szczebla miejskiego i wojewódzkiego, jest posłem ziemi bialskiej. 

 

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.