Aktualności
Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

27 kwietnia br., w Muzeum Narodowym w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Zanim to jednak nastąpiło komisja oceniła 254 prace plastyczne, nadesłane z 7 województw i postanowiła przyznać 21 równorzędnych nagród w czterech grupach wiekowych oraz 19 wyróżnień. Ponadto Komisja zakwalifikowała do udziału w wystawie pokonkursowej 64 prace. 

W gronie wyróżnionych z Bialskiego Centrum Kultury znaleźli się: Aleksander Geresz, Paulina Borowska, Wiktor Skoczeń

Natomiast kwalifikację do wystawy pokonkursowej otrzymali: Władysław Misiołek, Zuzanna Rudzka, Łucja Reluga, Lilianna Rudzka, Sebastian Kordaczuk, Zuzanna Sowa, Jakub Kordaczuk. 

Pracownię  „Piksel" podczas uroczystej gali w Lublinie reprezentował Aleksander Geresz.

Opiekę nad przygotowaniem pikselowych artystów do konkursu sprawowała pani Lilla Wielgan-Michaluk.

Serdecznie gratulujemy i życzymy młodym grafikom kolejnych wspaniałych sukcesów !!!

Pozostałe artykuły

Prezentujemy wyniki matur w Białej Podlaskiej
2022-07-06

Prezentujemy wyniki matur w Białej Podlaskiej

Trwa budowa "Babskiego Rynku"
2022-07-06

Trwa budowa "Babskiego Rynku"

Kino letnie w amfiteatrze
2022-07-06

Za nami spotkanie filmowe w ramach wtorkowych, rodzinnych seansów Kina Letniego, które odbywają się w Amfiteatrze w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów.

Podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w Przedszkolu Samorządowym Nr 6
2022-07-06

Zanim nasze przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego Nr 6 w Białej Podlaskiej oficjalnie zakończyły rok szkolny 2021/2022, podsumowały uczestnictwo w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa wspólnym czytaniem bajek i baśni, na które zaprosiły Wojciecha Sosnowskiego  Naczelnika Gabinetu Prezydenta Michała Litwiniuka.

Biała Podlaska bierze udział w projekcie EURE
2022-07-04

Miasto Biała Podlaska bierze udział w projekcie EURE - Effectiveness of Environmental Urban policies to improve Resources Efficiency realizowanym w ramach Programu Interreg Europa 2014 – 2020....

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.