Aktualności
Quizy, tańce i popisy wokalne
2015-05-28
„Bawmy się razem” - pod takim hasłem 24 maja odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 9 i Publiczne Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej. Patronat Honorowy festynu był prezydent Dariusz Stefaniuk.

Nie zabrało atrakcji dla dzieci i dorosłych: Miasteczko Ruchu Drogowego, zwiedzanie bojowego wozu straży pożarnej, pokaz sprzętu policyjnego, przejażdżki motocyklem, konkursy z nagrodami i dużo dobrej zabawy – to tylko kilka z nich.

Nie zabrakło quizów, tańców i popisów wokalnych. Podczas imprezy można było zrobić kolorowy makijaż, zjeść watę cukrową, nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, wziąć udział w wielu zabawach i konkurencjach przygotowanych dla starszych i młodszych.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali dyplomy i upominki. Fundatorami głównych nagród było Biuro Podróży „Mario Presto” oraz NoveKino Merkury.
Pozostałe artykuły

Koncert Biała Big Band i Zespołu wokalnego Chwilka
2024-05-24

Biała Big Band z Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina połączył siły z zespołem Chwilka działającym w Bialskim Centrum Kultury i powstała z tego cudowna swingowa uczta muzyczna

Seniorzy świętowali Dzień Matki
2024-05-23

Dzień Matki coraz bliżej a bialscy seniorzy już świętowali ten szczególny dzień. Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Białej Podlaskiej, podczas spotkania integracyjnego podziękowali mamom oraz wysłuchali koncertu w wykonaniu zespołu Apasjonata pod kierownictwem Waldemara Mazura.

W II LO im. Emilii Plater została otwarta nowa strzelnica łucznicza
2024-05-23

Obiekt powstał przy wsparciu Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka, a jego inicjatorami byli: Pan Marek Romaniuk oraz Pan Marcin Mincewicz.

Projekt edukacyjny "Turniej Szkół 2024"
2024-05-22

Turniej Szkół to wspaniała inicjatywa umożliwiająca uczniom integrację i zaprezentowanie swoich umiejętności.

Dni Białej Podlaskiej
2024-05-22

Dni Białej Podlaskiej to moc muzycznych i sportowych atrakcji!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.