Aktualności
Solidarni z Ukrainą - Koordynacja pomocy w Mieście Biała Podlaska
2022-02-28
Przyjaciele z Ukrainy i oferujący pomoc Bialczanie - czekamy na was:
 
Punkt konsultacyjny w Urzędzie Miasta
Całodobowy punkt recepcyjny - straż miejska, al. Tysiąclecia 22,
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24.
 
Tu zgłoś nam (nr tel. i e-mail na grafice), że:
- oferujesz zakwaterowanie,
- oferujesz transport.

Tu dostarcz:
- żywność, ubrania, kosmetyki, koce (patrz grafika),
- leki, środki opatrunkowe.
 
W budynku straży miejskiej rejestrujemy uchodźców do wojewódzkiego systemu recepcyjnego w celu zapenienia organizowanego przez państwo i samorządy zakwaterowania osób, które nie mogą liczyć na wsparcie ze strony osób prywatnych, czy także rodzin i znajomych przebywających w Polsce. W tym zakresie współpracujemy ze służbami wojewody.
 
Pozostałe artykuły

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2022-12-06

Znamy już laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Uliczki, kamieniczki, zakamarki" zorganizowanego z okazji 750-lecia miasta Lublińca. Organizatorem konkursu...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.