Aktualności
Rozmawiali o pracy pielęgniarek i położnych
2015-05-19
W Dworku Helena w Porosiukach koło Białej Podlaskiej świętowano Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. W spotkaniu wzięło udział ponad sto pracowników służby zdrowia.

– Doceniamy Wasz trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy. Wasza fachowa opieka zapewnia nam, pacjentom, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie, zarówno chorym jak i naszym najbliższym. Codzienna praca grupy zawodowej pielęgniarek i położnych darzona jest powszechnym szacunkiem i uznaniem – zaznaczył w swoim przemówieniu prezydent Dariusz Stefaniuk.

Spotkanie, które odbyło się 14 maja było także okazją do sympozjum naukowego. Rozmawiano o aktualnej sytuacji, problemach i wyzwaniach pielęgniarek oraz o medycznych i pozamedycznych czynnikach bezpieczeństwa pacjenta.
Pozostałe artykuły

Wybierz, gdzie zlokalizujemy nowy biletomat
2021-01-12

Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta do oddania swojego głosu w ankiecie dotyczącej lokalizacji nowego biletomatu.

Podsumowanie Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej
2021-01-07

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk spotkał się z panem Krzysztofem Korwin-Piotrowskim, dyrektorem artystycznym  Orfeo Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego oraz Zbigniewem Kapelą, dyrektorem...

Nowa witryna Bialskiej Biblioteki Cyfrowej
2021-01-07

Urząd Miasta przekazał  Miejskiej Bibliotece Publicznej w Białej Podlaskiej dotację celową na rozbudowę systemu ułatwiającego korzystanie z jej zasobów cyfrowych. Dotacja ta pozwoliła...

Informacje nt. szczepień przeciwko COVID-19
2021-01-05

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami nt. szczepień przeciwko COVID-19 przygotowanymi przez Ministerstwo Zdrowia: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Świąteczny przepiśnik - „Apetyt na święta”
2020-12-22

„Apetyt na święta”, czyli świąteczna inicjatywa prezydenta miasta Michała Litwiniuka oraz dyrektorów Miejskiej Biblioteki Publicznej i Bialskiego Centrum Kultury.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.