Aktualności
Mobilny system informacji gospodarczej hitem targów w Brześciu! (WIDEO)
2015-05-19
Hitem targów Brześć Sodrużestwo okazał się mobilny system informacji gospodarczej. W targach uczestniczyła delegacja Białej Podlaskiej na czele z prezydentem Dariuszem Stefaniukiem, który zaprezentował system na spotkaniu z dziennikarzami w gmachu Zarządu Miasta Brześć.

Pracownicy Wydziału Polityki Gospodarczej, Rozwoju i Promocji zachęcali do zainstalowania aplikacji w hali targowej.

Na mobilny system informacji gospodarczej składa się specjalnie zaprojektowana aplikacja na smartfony i tablety oraz serwis www.

Aplikacja mobilna to bezpłatny przewodnik, zawierający informacje o ofercie gospodarczo-turystycznej miasta i jego okolic. W aplikacji znajdziemy bazę obiektów zawierających dane teleadresowe, zdjęcie oraz zwięzły opis i dane GPS. Wśród nich znajdują się obiekty handlowe, usługowe, baza noclegowa i gastronomiczna, instytucje użyteczności publicznej a także parkingi, stacje paliw itp.

Portal www będzie uzupełnieniem aplikacji - narzędziem użytecznym podczas planowania swojego pobytu w domu, przed przyjazdem do Białej Podlaskiej. Będzie prezentował walory gospodarcze, przyrodnicze, historyczne, kulturowe, gastronomiczne, noclegowe i rozrywkowe miasta oraz proponował jak spędzić wolny czas na terenie miasta i gminy Biała Podlaska np. na szlakach turystycznych oraz biorąc udział w wydarzeniach kulturalnych i rekreacyjnych. Na portalu będzie także możliwość pobrania aplikacji mobilnej poprzez przekierowanie do odpowiednich sklepów GooglePlay i AppStore.

Pozostałe artykuły

Nabór wniosków do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2019-2020”
2020-02-24

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej prowadzi nabór wniosków do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2019-2020”

"Włączamy dobrą energię! Budowa instalacji OZE" w Białej Podlaskiej
2020-02-18

Tego lata zostaną zrealizowane inwestycje w ramach projektu "Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE". Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowy w ramach największego w województwie lubelskim przedsięwzięcia dotyczącego odnawialnych źródeł energii cieplnej i elektrycznej na potrzeby indywidualnych gospodarstw domowych.

KOLEJNY GRAFICZNY SUKCES!
2020-02-11

Mamy kolejny wspaniały artystyczny sukces na koncie uczestników zajęć w Pracowni Grafiki Komputerowej „PIKSEL” w Bialskim Centrum Kultury. 11-letni Kamil Turyk, podopieczny pani Lilli Wielgan-Michaluk, został wyróżniony udziałem w wystawie pokonkursowej w VII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY „NIEBO W KOLORZE – SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ”.

Prezydent przyznał stypendia artystyczne
2020-01-28

Stypendia Prezydenta Miasta Biała Podlaska otrzymują osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami. Prezydent Michał Litwiniuk wyróżnił zdolnych młodych bialczan rozwijających swoje talenty w różnych dziedzinach.

Pracowity rok 2019 - podsumowanie
2020-01-27

Rok 2019 był w Białej Podlaskiej bardzo intensywny i pracowity. To rok inwestycyjnej ofensywy, wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, nowych działań na rzecz społeczności lokalnej.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.