Aktualności
Trenerzy nagrodzeni!
2021-12-22

Jak co roku podsumowaniem osiągnięć sportowych w 2021 r. było wręczenie nagród trenerom. Prezydent Michał Litwiniuk przekazał je wraz z gratulacjami podczas spotkania w Urzędzie Miasta.

Nagrody otrzymali:

Paulina Szyszka – trener KS AZS AWF Biała Podlaska za zajęcie siódmego miejsca w Mistrzostwach Europy (w Moskwie) oraz za zdobycie jednego złotego medalu, jednego brązowego w Mistrzostwach Polski Juniorów, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Polski Seniorów w podnoszeniu ciężarów.

Zawodniczki:
Weronika Zielińska
3 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-23 w kat. 71kg.
Weronika Zielinska - Stubińska
7 miejsce w Mistrzostwach Europy (w Moskwie) w kat. 81kg.,
1 miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w kat. 81kg.

Jarosław Sacharuk – trener  KS AZS AWF Biała Podlaska za zajęcie ósmego miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy (w Rovaniemi) oraz za zdobycie jednego srebrnego oraz jednego brązowego medalu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w podnoszeniu ciężarów.

Zawodnik:
Maciej Juchimiuk  
8 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy (w Rovaniemi ) w kat. +109 kg.,
3 miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w kat. +109 kg.,
2 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-23 w kat. +109 kg.


Tadeusz Makaruk
– trener KS AZS AWF Biała Podlaska za zajęcie szóstego miejsca w 13 Młodzieżowych Mistrzostwach Europy (w Tallinnie) i pierwszego miejsce w czwórmeczu międzypaństwowym Czechy - Słowacja - Węgry - Polska (w Brnie) oraz za zdobycie trzech złotych medali oraz dwóch brązowych w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce.

Zawodnicy:
Piotr Tarkowski
6 miejsce w 13 Młodzieżowych Mistrzostwach Europy (w Tallinnie) w skoku w dal,
1 miejsce w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w skoku w dal,
1 miejsce Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-23 w skoku w dal.
Czarnocki Damian
3 miejsce w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-23  w skoku w dal.                      Leszczuk Bartosz
3 miejsce w Halowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-23 w 3-skoku.
Piotr Jaroszkiewicz

1 miejsce w czwórmeczu międzypaństwowym Czechy - Słowacja - Węgry - Polska (w Brnie) w skoku wzwyż,
1 miejsce w Mistrzostwach Polski U-18 w skoku wzwyż.


Natalia Toczyńska – trener MKS „Żak” Biała Podlaska za zdobycie jednego brązowego medalu w Mistrzostwach Polski Juniorów w skokach na ścieżce - gimnastyka.

Zawodnik:
Jakub Burda
3 miejsce, skoki na ścieżce kl. I w Mistrzostwach Polski Juniorów.

Michał Biegajło – trener MKS „Żak” Biała Podlaska za zdobycie jednego złotego medalu w Mistrzostwach Polski Juniorów w skokach na ścieżce - gimnastyka.

Zawodniczka:
Maja Di Silvestro
1 miejsce, skoki na ścieżce kl. I w Mistrzostwach Polski Juniorów.

Trenerzy otrzymali nagrody finansowe, listy gratulacyjne oraz upominki ufundowane przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Pozostałe artykuły

Spotkanie noworoczne prezydenta miasta
2022-01-18

Spotkanie noworoczne zorganizowane przez prezydenta Michała Litwiniuka  już za nami. To była wyjątkowa okazja do podsumowania minionego roku, który był obfity w wiele wydarzeń kulturalnych, incjatyw społecznych oraz działań inwestycyjnych.

Azyl poprowadzi schronisko dla zwierząt
2022-01-18

3 stycznia 2022r. Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Zwierząt "Azyl" na prowadzenie schroniska dla bezdomnych zwierząt. Stowarzyszenie zgłosiło swoją ofertę w konkursie na powierzenie wykonania zadania publicznego w zakresie ochrony zwierząt poprzez prowadzenie schroniska dla bezdmonych zwierząt z terenu Miasta.

Biała w chmurze - projekt wsparcia placówek edukacyjnych
2022-01-18

"Biała w chmurze" to projekt realizowany przez Urząd Miasta Biała Podlaska, którego głównym celem jest wsparcie placówek edukacyjnych.

Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku trybun stadionu miejskiego
2022-01-18

W związku z budową przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku trybun stadionu miejskiego informujemy, że w najbliższych dniach wystąpią niewielkie utrudnienia w ruchu na fragmencie ul. Akademickiej.

Fachowcy z Brzeskiej! - edycja 2
2022-01-17

Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki  i S. Wigury w Białej Podlaskiej, przy dużym zaangażowaniu Gminy Miejskiej Biała Podlaska od września ub.r. realizuje projekt p.n. „Fachowcy z Brzeskiej! - edycja 2”, w którym objęci wsparciem są zarówno uczniowie szkoły, jak i pracujący tam nauczyciele.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.