Aktualności
Finał Szlachetnej Paczki 2021
2021-12-12

To wspaniałe, że magia świąt uwalnia tak wiele dobra - finał Szlachetnej Paczki pokazał znów, ile życzliwości mają w sobie mieszkańcy Miasta Biała Podlaska. Prezydent miasta Michał Litwiniuk z prawdziwą dumą po raz kolejny objął tę akcję swoim Honorowym Patronatem.
Prezydent przy okazji finału akcji podziękował współpracownikom z Urzędu Miasta oraz spółkom miejskim za wspólne przygotowanie paczek, które zdeponowane zostały do magazynu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia.
Dziś w przekazaniu paczek towarzyszyli prezydentowi:
Kierownik Referatu Lokali Mieszkalnych UM Agnieszka Dzwonnik,
Prezes Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o. o. Wojciech Chilewicz,
Zastępca dyrektora MOPS Kamil Węgliński.
Jesteśmy szczęśliwi, że zrealizowaliśmy wszystkie zgłoszone przez panią Bożenę potrzeby, które ułatwią jej codzienne życie, w tym lodówkę i łóżko piętrowe dla jej wspaniałych córeczek.
Drodzy wolontariusze Szlachetnej Paczki. Szlachetność to piękna cecha płynąca z otwartych serc.
Dziękujemy Wam za nią.

Pozostałe artykuły

Wychowankowie Bialskiego Centrum Kultury kolejny raz odnoszą sukcesy na ogólnopolskich konkursach plastycznych!!!
2023-02-01

Z radością informujemy, że w konkursie zorganizowanym w zeszłym roku, spośród 351 prac nadesłanych z całej Polski grafiki Zuzanny Rudzkiej i Natalii Grzechnik z Pracowni Grafiki...

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.