Aktualności
Wymiana nawierzchni na ul. Prostej i ul. Przechodniej
2021-12-17

Trwają prace związane z wymianą górnej warstwy nawierzchni na ul. Prosteji ul. Przechodniej.

Ta inwestycja obejmuje odcinki ul. Prostej (od ul. Narutowicza do ul. Brzeskiej i od ul. Moniuszki do ul. Przechodniej) oraz odcinek ul. Przechodniej pomiędzy ul. Janowską a ul. Sadową.
W pierwszej kolejności zostanie wykonany odcinek ul. Prostej między ul. Narutowicza a ul. Brzeską oraz ul. Przechodnia, a po zakończeniu tych prac drugi odcinek ul. Prostej (od ul. Moniuszki do ul Przechodniej).
Prace zostały zetapowane, aby ograniczyć uciążliwości ruchu związane z trwaniem remontu.
Prosimy o zachowanie ostrożności.
Pozostałe artykuły

Wychowankowie Bialskiego Centrum Kultury kolejny raz odnoszą sukcesy na ogólnopolskich konkursach plastycznych!!!
2023-02-01

Z radością informujemy, że w konkursie zorganizowanym w zeszłym roku, spośród 351 prac nadesłanych z całej Polski grafiki Zuzanny Rudzkiej i Natalii Grzechnik z Pracowni Grafiki...

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.