Aktualności
Miejskie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej
2021-10-19

W dniu 15 października br. w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej - Szkoła Podstawowa nr 9 odbyły się miejskie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 

W pięknej oprawie, o którą zadbała wraz z gronem pedagogicznym i uczniami pani dyrektor Bernardeta Mikołajczak, prezydent Michał Litwiniuk wręczył nagrody przyznane z okazji tego święta nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, oraz stypendystom - uczniom, którzy otrzymali stypendium Prezydenta Miasta Biała Podlaska za wybitne osiągnięcia w nauce.

Gratulujemy nagrodzonym pedagogom i pracownikom oświatowym oraz wyróżnionym uczniom. Przyłączamy się do płynących zewsząd życzeń i wyrazów uznania dla tych, „którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy”, a także dla wszystkich, których praca umożliwia tej wiedzy zdobywanie i pogłębianie.

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.