Aktualności
"Szóstka" z dwoma medalami
2021-10-07

W dniach 02-03.10.2021r w Lublinie odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich - I Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek. Startowało 15 zespołów z naszego województwa.
Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice klas sportowych SP6 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły. Zespół pierwszy w grupie pokonał 2:0 Salos Lublin, TPS II Lublin, MKS II LO/Tempo Chełm. Drugi zespół (w większości o dwa lata młodsze od swoich rywalek) w grupie pokonał 2:1 MKS Avia Świdnik i 2:0 UKS Jagiellończyk II Biała Podlaska. W ćwierćfinale pierwszy zespół wygrał 2:0 z MKS Avia Świdnik, a drugi zespół wygrał 2:0 z TPS II Lublin. W półfinale nasze zespoły musiały stoczyć bratobójczą walkę i po emocjonującym pojedynku mecz wygrał zespół pierwszy, który w walce o złoty medal przegrał z TPS Lublin i przywiózł medal srebrny. Drugi zespół w walce o brązowy medal pokonał 2:1 UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska. Z Lublina wyjechaliśmy z dwoma medalami i jest to nasz ogromny sukces.
Skład pierwszego zespołu SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska: Patrycja Iwaniuk, Weronika Pietruk, Zuzanna Bachanek – wyróżniona zawodniczka, Julia Hołownia, Agata Kopryjaniuk, Julia Polubiec, Oliwia Kasiedczak, Laura Baj.
Skład drugiego zespołu SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska: Michalina Gaponiuk, Oliwia Hromiuk, Anna Borys, Laila Świderek, Tamara Gaponiuk, Izabela Mróz, Daria Rożnowicz, Zofia Sawicka, Klaudia Stolarczuk, Weronika Popławsaka, Lena Smoleń.
Zespołami opiekowali się: Grzegorz Gajewski, Grzegorz Piszcz, Bożena Gajewska, Anna Świderek

Pozostałe artykuły

8. miejsce Białej Podlaskiej w rankingu „Miejsca edukacyjnych szans 2020–2021”
2022-06-23

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego chcemy się pochwalić wysokim, 8. miejscem wśród miast na prawach powiatu, jakie zajmuje Biała Podlaska w rankingu pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA „Miejsca edukacyjnych szans 2020–2021”.

Wspaniałe wieści na zakończenie roku artystycznego! Bialski Piksel z nagrodami!
2022-06-22

IX Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci "Oko Kalejdoskopu" w Poznaniu obfitował w sukcesy naszych młodych filmowców z Pracowni Grafiki Komputerowej PIKSEL działającej w Bialskim Centrum Kultury.

Wakacyjne Koncerty na Placu Wolności
2022-06-21

Wakacyjne Koncerty na Placu Wolności w Białej Podlaskiej odbywają się już od wielu lat! W każdy wakacyjny piątek będziemy mieli możliwość posłuchać różnorodnej muzyki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynamy już 1 lipca gdzie zagra zespół Gutter Sirens.

Kolejna wygrana Chwilki!
2022-06-21

Zespół wokalny Chwilka działający w Klubie Kultury Piast Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej zajął pierwsze miejsce w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej Łęczna 2022.

Remont na ul. Podmiejskiej
2022-06-20

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami polegającymi na układaniu warstwy ścieralnej na ulicy Podmiejskiej w Białej Podlaskiej, od dnia 20.06.2022 r. ulica zostanie zupełnie wyłączona z ruchu pojazdów.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców