Aktualności
"Szóstka" z dwoma medalami
2021-10-07

W dniach 02-03.10.2021r w Lublinie odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich - I Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Młodziczek. Startowało 15 zespołów z naszego województwa.
Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice klas sportowych SP6 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły. Zespół pierwszy w grupie pokonał 2:0 Salos Lublin, TPS II Lublin, MKS II LO/Tempo Chełm. Drugi zespół (w większości o dwa lata młodsze od swoich rywalek) w grupie pokonał 2:1 MKS Avia Świdnik i 2:0 UKS Jagiellończyk II Biała Podlaska. W ćwierćfinale pierwszy zespół wygrał 2:0 z MKS Avia Świdnik, a drugi zespół wygrał 2:0 z TPS II Lublin. W półfinale nasze zespoły musiały stoczyć bratobójczą walkę i po emocjonującym pojedynku mecz wygrał zespół pierwszy, który w walce o złoty medal przegrał z TPS Lublin i przywiózł medal srebrny. Drugi zespół w walce o brązowy medal pokonał 2:1 UKS Jagiellończyk I Biała Podlaska. Z Lublina wyjechaliśmy z dwoma medalami i jest to nasz ogromny sukces.
Skład pierwszego zespołu SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska: Patrycja Iwaniuk, Weronika Pietruk, Zuzanna Bachanek – wyróżniona zawodniczka, Julia Hołownia, Agata Kopryjaniuk, Julia Polubiec, Oliwia Kasiedczak, Laura Baj.
Skład drugiego zespołu SKS „Szóstka” TPS Biała Podlaska: Michalina Gaponiuk, Oliwia Hromiuk, Anna Borys, Laila Świderek, Tamara Gaponiuk, Izabela Mróz, Daria Rożnowicz, Zofia Sawicka, Klaudia Stolarczuk, Weronika Popławsaka, Lena Smoleń.
Zespołami opiekowali się: Grzegorz Gajewski, Grzegorz Piszcz, Bożena Gajewska, Anna Świderek

Pozostałe artykuły

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Dance Academy Studio zdobyło 83 medale na X Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim
2023-04-24

83 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio z X Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim.

Rozdajemy flagi w Urzędzie Miasta
2023-04-24

Wraz z prezydentem Michałem Litwiniukiem zachęcamy do wywieszenia flagi podczas majowych świąt i zademonstrowania w ten sposób naszego patriotyzmu oraz przywiązania do symboli narodowych. Flagi będzie można otrzymać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w dniach 25-28 kwietnia 2023 r. w godzinach 7.30 – 15.30.

Spotkanie z Bianką Zalewską
2023-04-24

Prezydent Michał Litwiniuk zaprasza na spotkanie otwarte z Bianką Zalewską, korespondentką wojenną, pierwszą Polką wyróżnioną nagrodą International Women of Courage przyznawaną przez amerykański Departament Stanu, bialczanką.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców