Aktualności
Dofinansowanie zakupu nowego samochodu dla OSP „Sidorki”
2021-08-03

Mitsubishi L200 - to nowy nabytek OSP "Sidorki" Biała Podlaska kupiony przy wsparciu Miasta Biała Podlaska. Przekazaliśmy na to dofinansowanie w wysokości 30 tys. zł.

To nie tylko forma wsparcia - to też wyraz naszej wdzięczności za poświęcenie druhów zawsze gotowych do pomocy. Doświadczamy jej przy wszelkich zagrożeniach, zdarzeniach, była - i jest - nieoceniona podczas pandemii.
Strażacy angażują się także w liczne miejskie wydarzenia. Dziękujemy Wam za to.

Nowy samochód będzie pełnił rolę rozpoznawczo-ratowniczą (SLRr) przy niektórych zdarzeniach, a także po zdobyciu środków zostanie doposażony w podstawowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy stosowany m.in. przy pożarach traw i lasów czy usuwaniu skutków gwałtownych burz. Pojazd dodatkowo będzie wykorzystywany do poszukiwań osób zaginionych, transportu sprzętu oraz do dojazdu na miejsce akcji strażakom dojeżdżającym do remizy z dalszych części miasta, którzy nie zdążyli na wyjazd zastępu GBA Renault.

Pozostałe artykuły

Aniołkowe granie w Przedszkolu Samorządowym nr 3
2023-01-26

Aniołkowe granie - piękna akcja dla rodzin zastępczych - rozbrzmiało w tym roku w Przedszkolu Samorządowym nr 3 i w Przedszkolu Niepublicznym im. Przyjaciół Kubusia Puchatka.

Zaszczep się w wakacje - zadbaj o przyszłość, zaszczep się na życie
2021-08-10

Zdrowie to według Polaków najważniejsza wartość w życiu człowieka. Dbajmy o siebie, dbajmy o swoich bliskich.

Jubileusz 30-lecia bialskiego MOPS
2020-06-01

1 czerwca 2020 r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej obchodzi 30 – lecie funkcjonowania i pracy na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców