Aktualności
Dobra passa stypendystek Prezydenta Miasta trwa!!!
2021-07-16

Dopiero co informowaliśmy o sukcesach Lilianny i Zuzanny Rudzkich  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji", a już podajemy wyniki kolejnego konkursu, gdzie nasze bliźniaczki również zostały laureatkami!!!
Tym razem to II Ogólnopolski Konkursu Plastyczny „Królewska Gra Szachy", zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście" we Wrocławiu!!!
Praca Zuzi otrzymała wyróżnienie a praca Lilianki kwalifikację do wystawy. Prace powstały podczas zajęć w Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" prowadzonych przez Panią Lillę Wielgan-Michaluk w Bialskim Centrum Kultury.
Na konkurs napłynęło 420 prac plastycznych z 69 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski.
Do wystawy pokonkursowej organizatorzy zakwalifikowali 239 prac z 65 szkół. 

Wszystkie wyniki, nagrody i wyróżnienia

 

Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela
2022-09-16

Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działająca po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk rozpoczęła nowy sezon artystyczny z NAGRODĄ przyznaną za I...

Jubileusz 50-lecia małżeństwa
2022-09-09

Małżonkowie – mieszkańcy miasta i gminy Biała Podlaska –

Kolejny Międzynarodowy sukces wokalistki Chwilki!
2022-09-05

W dniach 19.08-24.08.22 odbył się Międzynarodowy Festiwal Summer Camp w Słonecznym Brzegu w Bułgarii.

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców