Aktualności
Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsze kwiaty dla Mojej Mamy”
2021-05-26

W dniu dzisiejszego święta Dnia Matki, publikujemy wyniki KONKURSU PLASTYCZNEGO ONLINE „Najpiękniejsze kwiaty dla Mojej Mamy”, zorganizowanego przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej oraz firmę odzieżową BIALCON S.A.

Na konkurs skierowany do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych wpłynęło 232 prace !

Warunkiem uczestnictwa było: przedstawienie w formie projektu plastycznego kompozycji kwiatowej w technice: kredki, farby, grafika komputerowa.

Nagrodami w konkursie jest druk zwycięskich prac na tkaninie, z której firma odzieżowa BIALCON uszyje torby !

Komisja konkursowa obradowała w składzie:

Barbara Chwesiuk, Dyrektor Kreatywna BIALCON S.A. - Przewodnicząca,
Michał Litwiniuk, Prezydent Miasta Biała Podlaska - członek,
Zbigniew Kapela, Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury - członek,
Katarzyna Łućko, pracownik Muzeum Południowego Podlasia - członek,
Renata Sobczak, kierownik Galerii Podlaskiej- członek,
Natalia Grabko, stażystka w Galerii Podlaskiej- członek,
Lilla Wielgan-Michaluk, specjalista d/s grafiki komputerowej w Bialskim Centrum Kultury - sekretarz, koordynator konkursu.

Wyniki konkursu 

NAGRODY

1 grupa wiekowa: przedszkola - Oliwia Korzewska,
2 grupa wiekowa: kl.0-III szkoły podstawowe - Kacper Rudzki,  
3 grupa wiekowa: kl.IV-VI szkoły podstawowe - Julia Litwiniec,
4 grupa wiekowa: kl.VII-VIII szkoły podstawowe - Magdalena Gasztych,
5 grupa wiekowa: szkoły specjalne - Aleksandra Suwalska

WYRÓŻNIENIA

1 grupa wiekowa: przedszkola - Zofia Moszczyńska, Mateusz Kredens, Ewelina Biskupska, Lena Masalska, Agata Siwek, Dawid Belniak, Paulina Łukasik.
2 grupa wiekowa: kl.0-III szkoły podstawowe - Miriam Heisig, Ewa Stężała, Aleksandra Gałecka, Alicja Kosińska, Anna Chomińska, Lidia Sacharuk.
3 grupa wiekowa: kl.IV-VI szkoły podstawowe - Aniela Jastrzębska, Inga Jarosiewicz, Jan Urbaniak-Jakubiec, Joanna Witowska, Lilianna Rudzka, Łucja Reluga.
4 grupa wiekowa: kl.VII-VIII szkoły podstawowe - Anna Hryciuk, Dominika Saczuk, Jakub Kamiński, Kacper Jarocki, Martyna Drążek. 
5 grupa wiekowa: szkoły specjalne - Michał Syrytczyk, Natalia Glina, Kinga Bańdura, Michał Hołownia, Mikołaj Pietruczuk.

Autorów prac nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu „Najpiękniejsze kwiaty dla Mojej Mamy” we wtorek 8 czerwca, na godz.17.00, do Bialskiego Centrum Kultury, ul. Warszawska 11, sala 108.

Wszystkich uczestników konkursu, którzy indywidualnie przesłali nam prace, informujemy, że pamiątki udziału w konkursie odebrać będzie można w BCK , w dniach 10 - 17 czerwca w godzinach 14.00-1 9.00 , w Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”.

Nauczycieli przedszkolnych przed odbiorem upominków dla podopiecznych, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy na adres kwiatydlamamy@bck24.pl

 

Pozostałe artykuły

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy
2021-11-26

Już w najbliższy poniedziałek, 29 listopada, mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań wzroku w kierunku zaćmy, organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii...

Webinar „Black Friday - VADEMECUM ŁOWCÓW OKAZJI”
2021-11-25

Miejski Rzecznik Konsumentów w Białej Podlaskiej informuje, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wspólnie z Europejskim Centrum Konsumenckim zapraszają do udziału w webinarze pod hasłem: „Black Friday - VADEMECUM ŁOWCÓW OKAZJI”, który odbędzie się w piątek 26 listopada o godz. 10:00 na kanale UOKiK.

Wystawa „Lata 20… Lata 30… Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym”
2021-11-23

Jak wyglądało życie codzienne w Białej Podlaskiej przed II wojną światową? „Lata 20… Lata 30… Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym” to wystawa Muzeum Południowego Podlasia, która zabiera nas w podróż w czasie.

Sukces Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej
2021-11-23

Jury ogólnopolskiego konkursu Nocy Bibliotek i Platona nagrodziło Miejską Bibliotekę Publiczną w Białej Podlaskiej za najciekawsze, wyróżniające się wydarzenia w ramach Nocy...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.