Aktualności
Bardzo dobry występ najmłodszych siatkarek „Szóstki” w III Turnieju „Kinder Joy of Moving”
2021-05-21

Najmłodsze siatkarki „Szóstki” uczestniczyły w trzecim Rejonowym Turnieju o Puchar Kinder Joy of Moving, który odbył się 17.05.2021r w Międzyrzecu Podlaskim. Turniej odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: dwójki, trójki, czwórki. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice SP nr 6 i Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, które we wszystkich kategoriach wiekowych uplasowały się na czołowych miejscach, a w „trójkach” zawładnęły całe podium.
 
Kategoria „dwójki”
II miejsce: Amelia Juszczuk i Agata Tarasiuk, Michalina Sadowska

Kategoria „trójki”
I miejsce: Laila Świderek , Izabela Mróz, Anna Borys, Tamara Gaponiuk
II miejsce: Zofia Sawicka, Klaudia Stolarczuk , Julia Kazimierak
III miejsce: Karolina Sulej, Lena Smoleń, Weronika Popławska

Kategoria „czwórki”
Nasze siatkarki w walce o pierwsze miejsce rywalizowały z zespołem  UKS Jagiellończyk/ Międzyrzecka Trójka i UKS Jagiellończyk.
I miejsce: Michalina Gaponiuk, Agata Kopryjaniuk, Oliwia Hromiuk, Julia Polubiec, Daria Rożnowicz, Oliwia Kasiedczak,

Zespołami opiekowali się : Bożena Gajewska, Grzegorz Gajewski, Grzegorz Piszcz, Anna Świderek, Tomasz Borys.

Pozostałe artykuły

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy
2021-11-26

Już w najbliższy poniedziałek, 29 listopada, mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań wzroku w kierunku zaćmy, organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii...

Webinar „Black Friday - VADEMECUM ŁOWCÓW OKAZJI”
2021-11-25

Miejski Rzecznik Konsumentów w Białej Podlaskiej informuje, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wspólnie z Europejskim Centrum Konsumenckim zapraszają do udziału w webinarze pod hasłem: „Black Friday - VADEMECUM ŁOWCÓW OKAZJI”, który odbędzie się w piątek 26 listopada o godz. 10:00 na kanale UOKiK.

Wystawa „Lata 20… Lata 30… Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym”
2021-11-23

Jak wyglądało życie codzienne w Białej Podlaskiej przed II wojną światową? „Lata 20… Lata 30… Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym” to wystawa Muzeum Południowego Podlasia, która zabiera nas w podróż w czasie.

Sukces Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej
2021-11-23

Jury ogólnopolskiego konkursu Nocy Bibliotek i Platona nagrodziło Miejską Bibliotekę Publiczną w Białej Podlaskiej za najciekawsze, wyróżniające się wydarzenia w ramach Nocy...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.