Aktualności
Bardzo dobry występ najmłodszych siatkarek „Szóstki” w III Turnieju „Kinder Joy of Moving”
2021-05-21

Najmłodsze siatkarki „Szóstki” uczestniczyły w trzecim Rejonowym Turnieju o Puchar Kinder Joy of Moving, który odbył się 17.05.2021r w Międzyrzecu Podlaskim. Turniej odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: dwójki, trójki, czwórki. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice SP nr 6 i Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, które we wszystkich kategoriach wiekowych uplasowały się na czołowych miejscach, a w „trójkach” zawładnęły całe podium.
 
Kategoria „dwójki”
II miejsce: Amelia Juszczuk i Agata Tarasiuk, Michalina Sadowska

Kategoria „trójki”
I miejsce: Laila Świderek , Izabela Mróz, Anna Borys, Tamara Gaponiuk
II miejsce: Zofia Sawicka, Klaudia Stolarczuk , Julia Kazimierak
III miejsce: Karolina Sulej, Lena Smoleń, Weronika Popławska

Kategoria „czwórki”
Nasze siatkarki w walce o pierwsze miejsce rywalizowały z zespołem  UKS Jagiellończyk/ Międzyrzecka Trójka i UKS Jagiellończyk.
I miejsce: Michalina Gaponiuk, Agata Kopryjaniuk, Oliwia Hromiuk, Julia Polubiec, Daria Rożnowicz, Oliwia Kasiedczak,

Zespołami opiekowali się : Bożena Gajewska, Grzegorz Gajewski, Grzegorz Piszcz, Anna Świderek, Tomasz Borys.

Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Międzynarodowy sukces naszych pikselowych graficzek !!!
2022-05-06

Ponad dwa tysiące prac z całego świata wpłynęło na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta, który już po raz kolejny zorganizował Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej wraz ze Szkołą Artystyczną w Dolnym Kubinie na Słowacji. Z ogromna radością informujemy że aż 5 wychowanek Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel", prowadzonej przez panią Lillę Wielgan-Michaluk zostało laureatkami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.