Aktualności
Stypendia sportowe Prezydenta Miasta Biała Podlaska
2021-03-12

Przynoszą nam dumę i w wyjątkowy sposób promują Białą Podlaską – Prezydent Michał Litwiniuk wręczył umowy stypendialne na rok 2021.
Prezydent podkreślił, że na sukcesy, jakie stypendyści odnieśli w 2020 roku, pracowali od lat. To także wielka zasługa ich trenerów oraz rodziców.

 Komisja ds. stypendiów w składzie :
- Stanisław Romanowski - Przewodniczący Komisji
- Gabriela Kuc - Stefaniuk - członek Komisji
- Janusz Wilczek – członek Komisji,
która została powołana zarządzeniem Prezydenta Miasta Biała Podlaska nr 21/21 z dnia 1 lutego 2021 r. w sprawie powołania Komisji ds. stypendiów i nagród sportowych Miasta Biała Podlaska na rok 2021, podczas posiedzenia, które odbyło się w dniu 10 lutego 2021 r., dokonała analizy złożonych wniosków o przyznanie stypendium sportowego na bieżący rok. Wpłynęły 32 wnioski. Komisja pozytywnie zaopiniowała 30 z nich.
Na podstawie zarządzenia Prezydenta Miasta Biała Podlaska nr 41/21 z dnia 19 lutego 2021 r.
w sprawie przyznania i wysokości stypendiów sportowych Miasta Biała Podlaska za osiągnięte wyniki sportowe w 2020 roku, stypendia Prezydenta Miasta Biała Podlaska otrzymali:

- Aleksandra Mincewicz, Antoni Jańczuk, Jakub Lewczuk z  Bialskiego Klubu Karate Kyokushin. Ich trenerem jest pan Ariel Miszkiniuk.
- Katarzyna Bargielska, Bartłomiej Bedeniczuk, Damian Czarnocki, Jacek Patryk Gryta, Piotr Jaroszkiewicz i Piotr Tarkowski z KS AWF Biała Podlaska, których trenerem jest pan Tadeusz Makaruk.
- Patryk Burda, Wiktoria Gierczuk, Dominika Sacharuk, Andrzej Szpara, Weronika Zielińska, Weronika Zielińska-Stubińska, Maciej Juchimiuk, Mateusz Wypart, Julia Zamożniewicz trenujący pod okiem pani Pauliny Szyszki i pana Jarosława Sacharuka w KS AZS AWF Biała Podlaska.
- Michał Firut z KS Fight Point Biała Podlaska. Jego trenerem jest pan Klaudiusz Nazaruk.
- Michał Mil z MKS Żak Biała Podlaska. Jego trenerem jest pan Zbigniew Bujak.
- Drużyna UKS Olimpia Biała Podlaska: Michał Olichwiruk, Patryk Lewczuk, Hubert Niedzielski, Dawid Fic, Daniel Kobyliński, Artur Konieczny, Jakub Polok, Piotr Cielecki, Jakub Tarasiuk, Marcin Michalczuk. Ich trenerzy to pan Marcin Stefaniec i Marek Kubiszewski.

To oni reprezentowali nas na sportowych imprezach krajowych, zdobywając czołowe miejsca. Życzymy im kolejnych sukcesów i satysfakcji ze sportowej, pięknej rywalizacji.

Szczegółowa lista stypendystów

Pozostałe artykuły

Jubileusz 50-lecia małżeństwa
2021-05-04

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli 50 lat mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego wniosek o przyznanie przez Prezydenta RP medalu za długoletnie pożycie małżeńskie.

Rusza samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 w Białej Podlaskiej
2021-04-30

Miasto Biała Podlaska utworzyło samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19

Biała Podlaska otrzymała kolejne wsparcie ze środków UE
2021-04-28

W dniu 26 kwietnia br. prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk wraz z panią skarbnik Martą Mirończuk podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie umowę na dofinansowanie w wysokości 2,4 mln zł,  dzięki któremu zostanie zrealizujowany projekt pt. „Budowa energooszczędnego oświetlenia na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska - II etap”.

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.
2021-04-28

Informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej rozpoczął przyjmowanie kart zgłoszeń do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej
2021-04-28

Uczniowie Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej, mimo wielu ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną, ciągle podnoszą swą wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie budownictwa. Ma to odzwierciedlenie w sukcesach, jakie ostatnio odnieśli rywalizując z innymi  szkołami o tym profilu w okręgu lubelskim.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców