Aktualności
Mikołajkowe sukcesy siatkarek „Szóstki”
2020-12-10

05.12.2020 w Lublinie odbył się XXIX Turniej Mikołajkowy Minisiatkówki w kategoriach „dwójki i „trójki”. Bardzo dobrze spisały się najmłodsze siatkarki SKS „Szóstka” uczennice SP nr 6 w Białej Podlaskiej
W ”dwójkach” startowało 17 zespołów z naszego województwa, nasz zespół w składzie: Tarasiuk Agata i Juszczuk Amelia zajęły 2 miejsce i zdobyły srebrne medale. Ich starsze o rok koleżanki, które startowały w „trójkach” nie dały szans swoim rywalkom i oba zespoły startujące w tym turnieju nie przegrały żadnego meczu w swoich grupach. Wygrały również w półfinałach i dopiero bratobójczy pojedynek w finale zadecydował o zwycięstwie. W tej kategorii wiekowej siatkarki „Szóstki” zajęły I i II miejsce, udział wzięło 10 zespołów.
 I miejsce i złoty medal zdobyły: Gaponiuk Tamara – najlepsza zawodniczka turnieju, Sawicka Zofia, Stolarczuk Klaudia
II miejsce i srebrny medal : Borys Anna, Świderek Laila i Mróz Izabela
Zawodniczkami opiekowali się: Anna Świderek, Grzegorz Gajewski, Grzegorz Piszcz

Pozostałe artykuły

Jubileusz 50-lecia małżeństwa
2021-05-04

Małżonkowie, którzy wspólnie przeżyli 50 lat mogą złożyć w Urzędzie Stanu Cywilnego wniosek o przyznanie przez Prezydenta RP medalu za długoletnie pożycie małżeńskie.

Rusza samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 w Białej Podlaskiej
2021-04-30

Miasto Biała Podlaska utworzyło samorządowy Punkt Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19

Biała Podlaska otrzymała kolejne wsparcie ze środków UE
2021-04-28

W dniu 26 kwietnia br. prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk wraz z panią skarbnik Martą Mirończuk podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie umowę na dofinansowanie w wysokości 2,4 mln zł,  dzięki któremu zostanie zrealizujowany projekt pt. „Budowa energooszczędnego oświetlenia na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska - II etap”.

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.
2021-04-28

Informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej rozpoczął przyjmowanie kart zgłoszeń do programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021.

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej
2021-04-28

Uczniowie Technikum Budownictwa w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej, mimo wielu ograniczeń związanych z sytuacją epidemiologiczną, ciągle podnoszą swą wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności w zakresie budownictwa. Ma to odzwierciedlenie w sukcesach, jakie ostatnio odnieśli rywalizując z innymi  szkołami o tym profilu w okręgu lubelskim.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców