Aktualności
Uwaga! Zaczynamy kolejną inwestycję
2020-06-05

8.06.2020 r. Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego „Tre-DROM” z Białej Podlaskiej rozpocznie roboty drogowe w ramach zadania pn. Rozbudowa ulicy Sidorskiej na odcinku od skrzyżowania z Al. Tysiąclecia do ronda im. Bohaterów Powstania Styczniowego.

Inwestycja obejmuje budowę ścieżki rowerowej i przebudowę chodników w ramach zadania inwestycyjnego - „Budowa zintegrowanego systemu zrównoważonej mobilności na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska”.

Na przedmiotowym zadaniu wykonywane będą roboty związane z budową ścieżki rowerowej, przebudową chodników oraz zjazdów po stronie północnej ul. Sidorskiej w związku z tym ulegnie zmiana w organizacji ruchu.

Roboty wykonywane będą etapowo, pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami poprzecznymi przy czasowym, nieznacznym zawężeniu pasa ruchu jezdni oraz zamknięciu dla pieszych chodnika – strona północna ulicy. Wprowadzone zostanie również ograniczenie prędkości do 30 km/h na przebudowywanym odcinku ulicy.

Umowny termin zakończenia robót: 30.10.2020 r.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy

Pozostałe artykuły

5. rocznica śmierci Bogusława Kaczyńskiego
2021-01-21

Dziś mija 5. rocznica śmierci bialczanina, znawcy i propagatora muzyki, mistrza słowa, dumy Białej Podlaskiej – Bogusława Kaczyńskiego.

Przerwa w dostawie ciepła
2021-01-21

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej informuje, że ze względu na uwarunkowania techniczno-technologiczne prac przy usuwaniu awarii, która wystąpiła w miejskiej...

Ronda na krajowej "dwójce" już oficjalnie otwarte
2021-01-21

19 stycznia oficjalnie zostały otwarte ronda turbinowe na skrzyżowaniach drogi krajowej nr 2 z ul. Terebelską i al. Solidarności, które powstały w ramach transgranicznego projektu „Poprawa dostępności transportowej w Brześciu i Białej Podlaskiej”. Biała Podlaska realizuje go razem z partnerskim miastem Brześciem.

Aplikacja Eco Biała przypomni o wywozie śmieci
2021-01-19

Urząd Miasta Biała Podlaska zachęca do zainstalowania bezpłatnej i bardzo prostej w obsłudze aplikacji Eco Biała.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców