Aktualności
Uwaga! Zaczynamy kolejną inwestycję
2020-06-05

8.06.2020 r. Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego „Tre-DROM” z Białej Podlaskiej rozpocznie roboty drogowe w ramach zadania pn. Rozbudowa ulicy Sidorskiej na odcinku od skrzyżowania z Al. Tysiąclecia do ronda im. Bohaterów Powstania Styczniowego.

Inwestycja obejmuje budowę ścieżki rowerowej i przebudowę chodników w ramach zadania inwestycyjnego - „Budowa zintegrowanego systemu zrównoważonej mobilności na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska”.

Na przedmiotowym zadaniu wykonywane będą roboty związane z budową ścieżki rowerowej, przebudową chodników oraz zjazdów po stronie północnej ul. Sidorskiej w związku z tym ulegnie zmiana w organizacji ruchu.

Roboty wykonywane będą etapowo, pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami poprzecznymi przy czasowym, nieznacznym zawężeniu pasa ruchu jezdni oraz zamknięciu dla pieszych chodnika – strona północna ulicy. Wprowadzone zostanie również ograniczenie prędkości do 30 km/h na przebudowywanym odcinku ulicy.

Umowny termin zakończenia robót: 30.10.2020 r.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy

Pozostałe artykuły

Powrót wojska do Białej Podlaskiej
2020-09-16

Nowy garnizon w naszym mieście jest nie tylko gwarantem bezpieczeństwa, ale też olbrzymią szansą rozwoju - to nowe miejsca pracy, infrastruktura, zagospodarowanie terenów byłego lotniska...

Program opieki wytchnieniowej
2020-09-15

Program opieki wytchnieniowej to kolejny projekt na rzecz osób z niepełnosprawnościami, który wdrażamy w Białej Podlaskiej.

Realizacja projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19”
2020-09-15

Prezydent Michał Litwiniuk przekazał sprzęt komputerowy pierwszej rodzinie zastępczej zakupiony w ramach projektu pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii...

Biała Podlaska walczy o puchar i tytuł Rowerowej Stolicy Polski
2020-09-15

Zasady rowerowej rywalizacji są proste Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację stworzoną na potrzeby wyzwania, zarejestrować się i wybrać miasto, dla którego uczestnik będzie nakręcał kilometry....

Serce wypełnią plastikowe nakrętki
2020-09-14

Przy Szkole Podstawowej nr 2, z inicjatywy Prezydenta Michała Litwiniuka oraz dzięki zaangażowaniu Pani dyrektor Aleksandry Dopierały, postawiono wielkie serce na plastikowe nakrętki,...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.