Fantastyczną i inspirującą lekcję historii bialskiego lotnictwa przygotowali uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 panowie piloci Jerzy Trudzik i Franciszek Ostrowski ze Stowarzyszenia Seniorów...
W dniach od 02.08 do 05.08.2019r będzie wykonywany remont warstwy ścieralnej na ulicy Sidorskiej ( w okolicach parkingu PSW) oraz na ul. Janowskiej ( od ronda Żołnierzy Wyklętych w kierunku wiaduktu oraz od skrzyżowania z Al. Jana Pawła II do cmentarza).
W dniach od 06.08 do 12.08.2019r. będzie wykonywany remont warstwy ścieralnej na ul.Plac Trzech Krzyży.
Ponadto informujemy o wyłączeniu z ruchu na czas robót odcinka ulicy jednokierunkowej Plac Trzech Krzyży od skrzyżowania z ul. Witoroską do skrzyżowania z ul. Krzywą.
Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przejazdu remontowanymi ulicami i przepraszamy za utrudnienia w ruchu.
W hali IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej rozegrano Finał Miasta w Koszykówce Dziewcząt – Licealiada
Z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn bialski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował wyjątkowe spotkanie integracyjne. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Michała Litwiniuka
Miniony weekend przyniósł mieszkańcom Białej Podlaskiej dawkę wielkich emocji na boiskach i halach sportowych. Bialscy zawodnicy w różnych dyscyplinach zaprezentowali wysoką formę, walcząc o ligowe punkty i turniejowe trofea. Zwycięstwo szczypiornistów
Bialscy artyści wystąpili dla mieszkanek miasta w wyjątkowym koncercie z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie pod tytułem „Męskim głosem o kobietach”





