Aktualności
Złote i Diamentowe Pióra dla najlepszych uczniów
2019-06-18

 17 czerwca prezydent Michał Litwiniuk wręczył najzdolniejszym uczniom Złote i Diamentowe Pióra. To już tradycja, że tuż przed końcem roku szkolnego młodzież otrzymuje te wyróżnienia. Podczas uroczystości najzdolniejszym towarzyszyli dumni rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół.

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Złote Pióro dla uczniów szkół podstawowych otrzymali:

 Michał Pawluczuk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
Ryszard Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Filip Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Karolina Zieniuk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Anna Szeptycka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Nina Kossowska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Emilia Zajączkowska-Stadnicka - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Jakub Krawczyk - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasiaw Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Zuzanna Wróbel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Michał Tomaszewski - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
Jakub Teodorczuk - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
Bartosz Bahonko - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
Mikołaj Mateusz Płuciś - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
Piotr Jaroszkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
Maria Mich - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
Maciej Adamczyk - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
Hanna Sadowska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
Hanna Bożena Hordjewicz - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
Maciej Migasiuk - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
Filip Domański - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
Bartosz Hołownia - Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
Patrycja Zakrzewska - Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
Maria Dmochowska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Karolina Maria Danieluk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Aleksandra Chomiuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Ewa Regina Ciejpa-Klimaszewska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Aleksandra Gałabuda - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Joanna Maruszak - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Paweł Mańko - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Kamila Mańko - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Wanda Pajczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Maja Stefaniuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Oliwia Brzezińska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Martyna Agnieszka Chalimoniuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Bartłomiej Gała - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Daria Jaskros - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Magdalena Klimaszewska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Bartłomiej Kobiałka - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Amelia Maria Kopania - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Karol Kownacki - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Natalia Marczyńska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Wojciech Mikołajczak - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Krzysztof Onyszczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Aleksandra Pachucka - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Łukasz Panasiuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Alicja Zuzanna Piaszczyk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Maja Romanowicz - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Katarzyna Sawtyruk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół
Zuzanna Usztwant - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Agnieszka Amelia Wieliczuk - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Martyna Róża Żukowska - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Tymoteusz Jakimiuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
Patrycja Czebreszuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
Maria Kraciuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
Aleksandra Chmiel - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
Teresa Anna Jaszczuk - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
Maria Dorota Barszcz - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Złote Pióro dla uczniów gimnazjum otrzymali:

Jakub Kulicki – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
Nikodem Tomoszuk - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
Marta Maria Chrząszcz – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater
Natalia Gabriela Drąg - Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater
Michał Piwoński - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
Bartłomiej Sienkiewicz - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
Łukasz Pyrka - Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
Zuzanna Ewa Fiedosiuk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
Julia Harwacka - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
Aleksandra Hryciuk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
Julia Kozik - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
Damian Bartłomiej Łozak - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
Grzegorz Lustyk - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
Martyna Szendel - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
Paweł Wyrodek - Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół
Miłosz Morozow - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
Mateusz Jakub Winiarek - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
Mateusz Miraszewski - Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Złote Pióro dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych otrzymali:

Adam Matysiak – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
Anna Maria Kacik - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
Amelia Michaluk - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
Maja Koczkodaj - II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater
Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
Izabela Kalinowska- Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
Aleksandra Guz - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej  8. Dawid Ustymowicz – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury
Paulina Hawryluk - Akademickie Liceum Ogólnokształcące PSW im. Papieża Jana Pawła II

Nagrodę Prezydenta Miasta Biała Podlaska Diamentowe Pióro otrzymali:

Eryk Wilhelm Kowalewicz - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
Mateusz Kasprowicz - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
Ina Stefaniuk - I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

 

Pozostałe artykuły

Powrót wojska do Białej Podlaskiej
2020-09-16

Nowy garnizon w naszym mieście jest nie tylko gwarantem bezpieczeństwa, ale też olbrzymią szansą rozwoju - to nowe miejsca pracy, infrastruktura, zagospodarowanie terenów byłego lotniska...

Program opieki wytchnieniowej
2020-09-15

Program opieki wytchnieniowej to kolejny projekt na rzecz osób z niepełnosprawnościami, który wdrażamy w Białej Podlaskiej.

Realizacja projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19”
2020-09-15

Prezydent Michał Litwiniuk przekazał sprzęt komputerowy pierwszej rodzinie zastępczej zakupiony w ramach projektu pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii...

Biała Podlaska walczy o puchar i tytuł Rowerowej Stolicy Polski
2020-09-15

Zasady rowerowej rywalizacji są proste Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację stworzoną na potrzeby wyzwania, zarejestrować się i wybrać miasto, dla którego uczestnik będzie nakręcał kilometry....

Serce wypełnią plastikowe nakrętki
2020-09-14

Przy Szkole Podstawowej nr 2, z inicjatywy Prezydenta Michała Litwiniuka oraz dzięki zaangażowaniu Pani dyrektor Aleksandry Dopierały, postawiono wielkie serce na plastikowe nakrętki,...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.