Aktualności
Prezentacja najważniejszych wydarzeń kulturalnych na maj i czerwiec br.
2019-05-09

Prezydent Michał Litwiniuk, dr Stanisław Romanowski - naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, dr Paweł Borek - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Violetta Jarząbkowska - dyrektor Muzeum Południowego Podlasia i Zbigniew Kapela - dyrektor Bialskiego Centrum Kultury zaprezentowali podczas konferencji prasowej kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalnych na maj i czerwiec.

Już w maju rozpoczyna się, objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta, I Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Pierwszego koncertu wysłuchamy 12 maja o godz. 19.00 w kościele pw. bł. Honorata. Tydzień później na Noc Muzeów do zabawy w magicznym świecie inspirowanej twórczością Janusza Towpika zaprasza Muzeum Południowego Podlasia. Wielu rodziców na pewno z radością przypomni sobie piosenki swojego dzieciństwa śpiewane przez kultowe Fasolki. W czerwcu podczas Dni Białej Podlaskiej będziemy się bawić podczas koncertów niezwykle popularnych artystów - m.in. Kombii - i występow najlepszych polskich grup kabaretowych. Ale to tylko wybrane imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie.

Nie zabraknie wystepów lokalnych grup i wykonawców. Wiele wystaw, wydarzenia wychodzące naprzeciw najróżniejszym oczekiwaniom - zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji.

Pozostałe artykuły

Informacja – obsługa dowodów osobistych
2023-03-30

Referat Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miasta Biała Podlaska informuje, że w dniu 31 marca br.

Kraszak zwycięzcą Finału Wojewódzkiego w koszykówce
2023-03-29

Komunikat końcowy z zawodów

Jarmark Wielkanocny w Białej Podlaskiej
2023-03-28

1 kwietnia br. na placu Wolności mieszkańcy miasta będą mogli poczuć świąteczny klimat zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces podopiecznej Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2023-03-28

Z wielką radością informujemy, że podopieczna Bialskiego Centrum Kultury, 12 letnia Zuzanna Rudzka została laureatką...

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.