Aktualności
Prezentacja najważniejszych wydarzeń kulturalnych na maj i czerwiec br.
2019-05-09

Prezydent Michał Litwiniuk, dr Stanisław Romanowski - naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, dr Paweł Borek - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Violetta Jarząbkowska - dyrektor Muzeum Południowego Podlasia i Zbigniew Kapela - dyrektor Bialskiego Centrum Kultury zaprezentowali podczas konferencji prasowej kalendarz najważniejszych wydarzeń kulturalnych na maj i czerwiec.

Już w maju rozpoczyna się, objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta, I Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Pierwszego koncertu wysłuchamy 12 maja o godz. 19.00 w kościele pw. bł. Honorata. Tydzień później na Noc Muzeów do zabawy w magicznym świecie inspirowanej twórczością Janusza Towpika zaprasza Muzeum Południowego Podlasia. Wielu rodziców na pewno z radością przypomni sobie piosenki swojego dzieciństwa śpiewane przez kultowe Fasolki. W czerwcu podczas Dni Białej Podlaskiej będziemy się bawić podczas koncertów niezwykle popularnych artystów - m.in. Kombii - i występow najlepszych polskich grup kabaretowych. Ale to tylko wybrane imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie.

Nie zabraknie wystepów lokalnych grup i wykonawców. Wiele wystaw, wydarzenia wychodzące naprzeciw najróżniejszym oczekiwaniom - zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.