Aktualności
Kayak Days na AWF - promujmy kajakarstwo!
2019-04-15

Kayak Days organizowane przez bialską AWF co roku gromadzą miłośników kajakarstwa. Kilka lat temu gościem specjalnym imprezy był Aleksander Doba, który wziął udział w spływie Krzną i Bugiem. Co roku instruktorzy Retendo prezentują techniki kajakowe. Prezydent Michał Litwiniuk objął imprezę Patronatem Honorowym.

Do udziału w pokazach podczas Kayak Days zgłosić się mogą wszyscy. 10 kwietnia otworzył ją oficjalnie prezydent Michał Litwiniuk, następnie prelekcję pt. „Upowszechnienia kajakarstwa wśród dzieci i młodzieży w kontekście szkolenia kadr w Polskim Związku Kajakowym” wygłosiła  Uta Kühn, wiceprezes ds. kajakarstwa dla wszystkich PZKaj.

Na pływalni AWF instruktorzy RETENDO prezentowali techniki kajakowe. Uczestnicy zawodów wzięli udział w zmaganiach na basenie. Nagrody za uczestnictwo w zawodach otrzymali od prezydenta miasta.

Podczas Kayak Days można także pogłębić wiedzę na temat tej dziedziny sportu. Tym razem przygotowano prelekcje o podlaskich trasach kajakowych i o kajakarstwie ekstremalnym.

Pozostałe artykuły

Flagi narodowe dla mieszkańców Białej Podlaskiej
2019-04-25

W Urzędzie Miasta Biała Podlaska od dziś do wtorku włącznie bialczanie mogą odebrać flagę w głównej sali UM w Biurze Obsługi Klienta.

Komunikat Państwowej Komendy Miejskiej w Białej Podlaskiej
2019-04-25

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej zwraca uwagę na konieczność monitorowania stanu technicznego instalacji i urządzeń, w szczególności instalacji elektrycznych, gazowych, kominowych i urządzeń grzewczych, będących główną przyczyną zagrożenia pożarem.

Ponad 7 tysięcy zł dla stowarzyszenia Wspólny Świat po meczu charytatywnym
2019-04-25

W charytatywnym meczu na rzecz stowarzyszenia Wspólny Świat zagrały drużyny Miasto Biała Podlaska i PZPN. Jego organizatorem był Zakład Karny w Białej Podlaskiej. To jedna z wielu imprez organizowanych w celu wsparcia osób z autyzmem. Stowarzyszenie buduje ośrodek dla swoich podopiecznych.

Zaproszenie na uroczystości miejskie 3 i 12 maja
2019-04-23

Prezydent Michał Litwiniuk zaprasza  na miejskie uroczystości związane ze Świętem Narodowym Trzeciego Maja i Świętem 34. Pułku Piechoty.

Szafki w bialskich szkołach dla najmłodszych uczniów
2019-04-23

Od 1 września br. wszyscy uczniowie klas 1-3 bialskich szkół będą przechowywać podręczniki i pomoce szkolne w specjalnie do tego przeznaczonych szafkach. Prezydent Michał Litwiniuk zwrócił uwagę na konieczność wdrażania działań prozdrowotnych – wiemy, jak poważnym problemem jest przeciążenie dziecięcych kręgosłupów. 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.