Aktualności
"Szóstka" na 6 - Dzień Otwarty w SP nr 6
2019-03-06

W niedzielę  3 marca  w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Dzień Otwarty pod hasłem ”Szóstka na 6”. Na gości czekały warsztaty,  zajęcia z wykorzystaniem najnowszych technologii multimedialnych (zadania z ozobotami). Dzieci brały udział w zabawach matematycznych i językowych z tablicą interaktywną. Uczestniczyły w zajęciach plastyczno-technicznych, sprawdzały logiczne myślenie, biorąc udział w grach stolikowych.

Gościom oprowadzanym przez nauczycieli po szkole zaprezentowano ofertę edukacyjną oraz bazę dydaktyczną dla uczniów klas I–III oraz oddziałów przedszkolnych, a także ofertę dla II etapu edukacyjnego, tj. laboratorium przyrodnicze, angielski z tablicą interaktywną, zajęcia z tabletami i robotami, kreatywną matematykę i koło szachowe.

Szkoła Podstawowa nr 6 ma bogate tradycje sportowe, nie mogło więc zabraknąć zajęć sportowych na hali przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem najmłodszych i ich rodziców.

Bardzo ważnym elementem spędzania czasu poza lekcjami w szkole jest świetlica, biblioteka z kącikiem czytelniczym, które także zostały udostępnione wszystkim odwiedzającym.

Rodzice mogli porozmawiać z pedagogiem, psychologiem, nauczycielami i dyrekcją szkoły i uzyskać odpowiedzi na interesujące ich pytania. W tym dniu dyżur pełniła logopeda, która przebadała dzieci testem logopedycznym i udzieliła kilku wskazówek rodzicom.

Szkoła Podstawowa nr 6 łączy doświadczenie z nowoczesnością. To miejsce, gdzie można rozwijać zainteresowania, realizować pasje, a także zdobywać nowe doświadczenia
i poznawać świat.

Szczegółowa oferta oraz zasady rekrutacji znajdują się na stronie Szkoły Podstawowej nr 6

http://sp6micek.pl/rekrutacja-do-zso-nr-2/

Pozostałe artykuły

Ekologiczne pompy ciepła już w czerwcu
2020-01-14

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na dostawę i montaż pomp ciepła do c.w.u. na terenie Miasta Biała Podlaska. Zadanie zrealizuje firma DAJK P.H.U. Maciej Kańczugowski. 

Orszak Trzech Króli
2020-01-14

Przejście orszaku Trzech Króli ulicami Białej Podlaskiej to piękna tradycja. Kolorowy i rozśpiewany pochód przypominający przybycie trzech mędrców ze wschodu do Betlejem wyruszył z parafii św. Michała Archanioła na plac Wolności. Tam obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez dzieci i młodzież. Prezydent Michał Litwiniuk dziękował mieszkańcom za udział i wspólne kolędowanie.

Oficjalne przekazanie nowej ulicy Koncertowej i ronda na ul. Witoroskiej
2020-01-02

Ulica Koncertowa i rondo na ul. Witoroskiej już oficjalnie otwarte. To bardzo ważna, zwiększająca komfort i bezpieczeństwo inwestycja o wartości ponad 8 350 000 zł, z czego 4 400 000 zł to dofinansowanie Z Funduszu Dróg Samorządowych. Podczas uroczystości otwarcia prezydent Michał Litwiniuk podkreślił istotne wsparcie wicewojewody Roberta Gmitruczuka.

Jak chronić gospodarstwo przed wirusem HPAI?
2020-01-02

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Główny Lekarz Weterynarii apelują o przestrzeganie zasad w celu ochrony gospodarstw przed wirusem HPAI.

Mamy dwa nowe żłobki. Prowadzi je fundacja Teresianum
2019-12-24

Dwa nowe żłobki powstały przy ul. Terebelskiej i Włoskiej. Projekt Fundacji Teresianum "Akademia Malucha" ma na celu zarówno stworzenie  placówek wychowawczo-opiekuńczych nad dziećmi do lat 4, jak i poprawę szans na zatrudnienie ich rodziców.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.