Aktualności
"Szóstka" na 6 - Dzień Otwarty w SP nr 6
2019-03-06

W niedzielę  3 marca  w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Dzień Otwarty pod hasłem ”Szóstka na 6”. Na gości czekały warsztaty,  zajęcia z wykorzystaniem najnowszych technologii multimedialnych (zadania z ozobotami). Dzieci brały udział w zabawach matematycznych i językowych z tablicą interaktywną. Uczestniczyły w zajęciach plastyczno-technicznych, sprawdzały logiczne myślenie, biorąc udział w grach stolikowych.

Gościom oprowadzanym przez nauczycieli po szkole zaprezentowano ofertę edukacyjną oraz bazę dydaktyczną dla uczniów klas I–III oraz oddziałów przedszkolnych, a także ofertę dla II etapu edukacyjnego, tj. laboratorium przyrodnicze, angielski z tablicą interaktywną, zajęcia z tabletami i robotami, kreatywną matematykę i koło szachowe.

Szkoła Podstawowa nr 6 ma bogate tradycje sportowe, nie mogło więc zabraknąć zajęć sportowych na hali przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem najmłodszych i ich rodziców.

Bardzo ważnym elementem spędzania czasu poza lekcjami w szkole jest świetlica, biblioteka z kącikiem czytelniczym, które także zostały udostępnione wszystkim odwiedzającym.

Rodzice mogli porozmawiać z pedagogiem, psychologiem, nauczycielami i dyrekcją szkoły i uzyskać odpowiedzi na interesujące ich pytania. W tym dniu dyżur pełniła logopeda, która przebadała dzieci testem logopedycznym i udzieliła kilku wskazówek rodzicom.

Szkoła Podstawowa nr 6 łączy doświadczenie z nowoczesnością. To miejsce, gdzie można rozwijać zainteresowania, realizować pasje, a także zdobywać nowe doświadczenia
i poznawać świat.

Szczegółowa oferta oraz zasady rekrutacji znajdują się na stronie Szkoły Podstawowej nr 6

http://sp6micek.pl/rekrutacja-do-zso-nr-2/

Pozostałe artykuły

18 maja kolejna akcja PSZOK
2019-05-17

18 maja od 7.30 do 10.30 mobilna zbiórka odbędzie się na os. Akademicka (ul. Akademicka 12, róg z ul. Targową).

Rozpoczynają się Bialskie Dni Książki Dziecięcej
2019-05-15

Kto czyta książki, żyje podwójnie – pisał włoski pisarz Umberto Eco. Miejska Biblioteka Publiczna sprzyja tej maksymie i zaprasza wszystkich na dwudziestą edycję „Bialskich Dni...

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli samorządowych i oddziałów przedszkolnych
2019-05-15

Ważna informacja dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym:

XI edycja Wojewódzkiego Konkursu "Polonista Roku" rozstrzygnięta!
2019-05-14

Już po raz jedenasty odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Białej Podlaskiej Wojewódzki...

11 maja kolejna akcja PSZOK w Białej Podlaskiej
2019-05-10

11 maja kolejne Wiosenne Porządki w Białej Podlaskiej. Tym razem na os. Orzechowa (w godz. 7.30-10.30) i na os. Francuska (od 11.30 do 14.30).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.