Fantastyczną i inspirującą lekcję historii bialskiego lotnictwa przygotowali uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 panowie piloci Jerzy Trudzik i Franciszek Ostrowski ze Stowarzyszenia Seniorów...
Bialskie Centrum Informacji Turystycznej otrzymało trzy gwiazdki w Certyfikacji Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Certyfikat został wręczony podczas IX Lubelskiej Gali Turystycznej w Lublinie.
Celem certyfikacji jest zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych na rzecz turystów oraz stworzenie jednolitej sieci jednostek informacji turystycznej współpracujących na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym.
Cieszymy się, że Polska Organizacja Turystyczna i Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna doceniły nasze wysiłki, jakie wkładamy w to, aby jakość usług informacyjnych w Białej Podlaskiej była na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tego jest również zadowolenie naszych klientów, z czego cieszymy się najbardziej.
Ośrodki Informacji Turystycznej, które uzyskały tytuł Certyfikowanego Ośrodka Informacji Turystycznej, zostaną włączone do Polskiego Systemu Informacji Turystycznej.
W hali IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej rozegrano Finał Miasta w Koszykówce Dziewcząt – Licealiada
Z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn bialski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował wyjątkowe spotkanie integracyjne. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Michała Litwiniuka
Miniony weekend przyniósł mieszkańcom Białej Podlaskiej dawkę wielkich emocji na boiskach i halach sportowych. Bialscy zawodnicy w różnych dyscyplinach zaprezentowali wysoką formę, walcząc o ligowe punkty i turniejowe trofea. Zwycięstwo szczypiornistów
Bialscy artyści wystąpili dla mieszkanek miasta w wyjątkowym koncercie z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie pod tytułem „Męskim głosem o kobietach”





