Aktualności

Zgłoś problem! Miejska strona i aplikacja ma od dziś nową, ważną funkcję
2018-08-17

Nowa zakładka, która znajduje się zarówno na stronie internetowej, jak również w aplikacji, będzie służyła zgłaszaniu i sprawnemu rozwiązywaniu najpilniejszych problemów mieszkańców Białej Podlaskiej. Informacja trafi niemal bezpośrednio do osób odpowiedzialnych w danym temacie.

Nie musimy już pisać skomplikowanych wniosków, składać ich w sekretariacie czy umawiać się na wizytę. Po kliknięciu w zakładkę "Zgłoś problem" na stronie bialapodlaska.pl, bądź w ikonę o tej samej nazwie w aplikacji mobilnej Miasto Biała Podlaska, przechodzimy do wypełniania prostego formularza.

POLECAMY TAKŻE: pobierz miejską aplikację

Opisujemy podstawowe informacje, zaczynając od kategorii problemu i jego rodzaju (dzięki temu administrator przekazuje problem do rozwiązania konkretnym wydziałom i osobom odpowiedzialnym). Podajemy również swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz adres mailowy, na który dociera potwierdzenie zgłoszenia.

Oprócz podstawowych informacji możemy wysłać także załącznik w postaci fotogorafii oraz lokallizacji, której dotyczy problem. Dzięki temu jego rozwiązanie będzie jeszcze łatwiejsze i szybsze.

POLECAMY TAKŻE: zgłoś problem!

Administrator po otrzymaniu zgłoszenia przekazuje je osobom odpowiedzialnym i docelowym wydziałom, które formułują odpowiedź albo wykonują konkretne działania w celu usunięcia usterki. Informacja o rozwiązanym problemie dociera do osoby zgłaszającej i może zostać opublikowana w serwisie.

Pozostałe artykuły

W Małpim Gaju, w pobliżu pasieki, odbyła się akcja sadzenia drzew z okazji Dnia Drzewa. Inicjatywa zorganizowana przez Koło Bialczan została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała...

Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej.

Za nami Finał Wojewódzki Ligi Lekkoatletycznej Licealiady.

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. zapraszają na Bialskie Święto Chleba

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej oraz w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Białej Podlaskiej odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.