Aktualności
Budżet obywatelski 2018: w piątek upływa termin składania projektów!
2018-06-04

Jeszcze tylko do 8 czerwca można składać w urzędzie miasta propozycje do tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. Każdy projekt musi być poparty głosami co najmniej 30 mieszkańców i być złożony na odpowiednim formularzu.

Propozycję projektu może składać osoba mieszkająca w Białej Podlaskiej, która ma ukończone 18 lat. Należy ją złożyć na formularzu zgłoszenia, każda propozycja musi być poparta przez co najmniej 30 mieszkańców obszaru, na którym zaplanowana jest jej realizacja. W przypadku gdy realizacja propozycji zaplanowana jest na obszarze placówki oświatowej lub terenu jednostki organizacyjnej podległej miastu, dyrektor placówki lub zarządca terenu jednostki musi wyrazić zgodę na realizację propozycji.

POLECAMY TAKŻE: pobierz formularz

Przypomnijmy, że już tradycyjnie będziemy głosowali na projekty z siedmiu obszarów w mieście, wydzielonych na podstawie liczby mieszkańców. Na projekty wykonane w przyszłym roku prezydent przeznaczył o pół miliona zł więcej, niż poprzednio czyli 1,5 mln zł.

POLECAMY TAKŻE: więcej informacji

Do zgłoszenia propozycji projektu należy załączyć kosztorys uproszczony oraz mapę z zaznaczonym zakresem propozycji. Można przy tym skorzystać z geoportalu miasta Biała Podlaska.

Formularz zgłoszenia propozycji projektu należy złożyć w formie papierowej od 7 maja 2018 r. do 8 czerwca 2018 r. w urzędzie miasta przy ul. J. Piłsudskiego 3 na sali obsługi stanowisko nr 15, 16, 17 oraz w pokoju nr 229.

Pozostałe artykuły

Jarmark Wielkanocny w Białej Podlaskiej
2023-03-28

1 kwietnia br. na placu Wolności mieszkańcy miasta będą mogli poczuć świąteczny klimat zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces podopiecznej Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2023-03-28

Z wielką radością informujemy, że podopieczna Bialskiego Centrum Kultury, 12 letnia Zuzanna Rudzka została laureatką...

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

100-lecie utworzenia Podlaskiej Wytwórni Samolotów
2023-03-22

Podlaska Wytwórnia Samolotów - tu, w Białej Podlaskiej biło w 20-leciu międzywojennym serce polskiej inżynierii.

Przysięga żołnierzy zasadniczej służby wojskowej
2023-03-22

Powrót wojska nie byłby możliwy bez przekazania przez bialski samorząd terenów po byłym lotnisku na rzecz formowanego garnizonu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców