Aktualności

Awans "Baczyńskiego" do III ligi tenisa stołowego
2018-05-13

Biała Podlaska będzie miała swojego reprezentanta w III lidze tenisa stołowego. 29 kwietnia w Niedźwiadzie koło Lubartowa odbył się turniej barażowy o wejście do III ligi. W turnieju brały udział cztery zespoły mistrz i wicemistrz grupy północnej i południowej IV ligi.

Baczyński jako mistrz grupy północnej zmierzył się z wicemistrzem grupy południowej SMS Włodawa, wygrywając całe spotkanie 10:8. CFKiS Bełżyce pokonał MKS STS Lubartów, tym samym zapewniając sobie awans do ligi wyższej.

Do sukcesu w dużym stopniu przyczyniła się Dyrekcja Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K.K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej udostępniając do zajęć treningowych obiekty sportowe i sprzęt sportowy niezbędny do uprawiania tej dyscypliny sportowej.

Pozostałe artykuły

Gala Miss AWF była fantastyczna, a jury miało nie lada wyzwanie by wybrać tę najpiękniejszą.

W ramach projektu "Edu Biała Podlaska", który koordynuje pani Magdalena Nowosielska, nauczycielka IV LO im. S. Staszica przedszkolaki wzięły udział w I edycji konkursu kodowania „Bialskie Przedszkolaki Bystrzaki”.

Szanowni Uczestnicy Rowerowej Stolicy Polski,

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej w wyjątkowy sposób świętowali Dzień Dziecka. Wszystko za sprawą sportowego wydarzenia, które zorganizowano przy wsparciu Edyty...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.