Aktualności
Nauka angielskiego nie musi być nudna. Udowadniają to pracownicy Multicentrum
2018-02-06

Nauka języka angielskiego nie musi być przykrym obowiązkiem, powtarzaniem słówek i gramatyki, to przede wszystkim zabawa i dobre chęci. W Multicentrum na edukacyjnym spotkaniu English Winter Fun razem z uczestnikami zajęć udowodniono, że nauka poprzez zabawę jest możliwa.

Postanowiliśmy przenieść się w iście zimowe klimaty, dlatego też tematyka zajęć była ściśle powiązana z obecną porą roku. Walcząc w drużynach, dzieci wykonywały różne zadania w języku angielskim, tym samym zdobywały punkty. Nie każda konkurencja była prosta jak chociażby gra Tic Tac Toe, niektóre konkurencje wymagały wiele wysiłku i znajomości języka tak jak Play with a parrot czy rysowanie na podstawie instrukcji w języku angielskim.

Miłym akcentem kończącym zajęcia było własnoręczne wykonanie zimowego magnesu na lodówkę. Wiele pozytywnej energii oraz dobrego humoru towarzyszyło dzieciom podczas tego wydarzenia. Dla zwycięskiej grupy przewidziano nagrody w postaci darmowych wejściówek do sali zabaw „Fit and Fun”.

Pozostałe artykuły

Kolejny sukces "Piksela"
2024-04-16

Już po raz siódmy MDK „Śródmieście" we Wrocławiu rozstrzygnęło Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Spójrz okiem artysty".

Bezbramkowy remis w meczu MKS Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
2024-04-15

0-0 tak zakończył się dzisiejszy mecz MKS Podlasie Biała Podlaska z Podhale Nowy Targ.

Utrudnienia na ul. Podleśnej
2024-04-13

W związku z przebudową ul. Podleśnej, od 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) wprowadzony zostanie kolejny etap zmian w organizacji ruchu.

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji psów i kotów
2024-04-13

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji/kastracji psów i kotów właścicielskich na terenie Miasta Biała Podlaska.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
2024-04-13

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przypominający o ludobójstwie zaplanowanym w 1940 roku przez ZSRR.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.