Aktualności
To będzie wielki bal! Caritas zaprasza na spotkanie niepełnosprawnych
2018-01-23

W sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury, przy ul. Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej, odbędzie się Bal karnawałowy dla osób niepełnosprawnych. Uroczystość odbędzie się 8 lutego.

Organizatorem jest Caritas Diecezji Siedleckiej Środowiskowy Dom Samopomocy, a patronat honorowy nad imprezą objęli J.E. Biskup Ks. Kazimierz Gurda, Prezydent Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk oraz Starosta Bialski Mariusz Filipiuk.

Impreza rozpocznie się o godz. 10:00, a w zabawie udział weźmie ok. 300 osób z 20 placówek, m.in. z zaprzyjaźnionych Warsztatów Terapii Zajęciowych i Domów Pomocy Społecznej. Jak mówi Anna Utka, kierownik ŚDS, jej podopieczni czekają na tę imprezę cały rok.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.