Aktualności
Siatkarze idą jak burza. Drugie zwycięstwo podopiecznych Marcina Śliwy
2017-11-06

W tym sezonie reaktywowano sekcję piłki ręcznej AZS AWF Biała Podlaska. Bialczanie, których prowadzi Marcin Śliwa w drugim meczu, odnieśli drugie zwycięstwo.

Mecz rozpoczął się pomyślnie dla gospodarzy, którzy na początku seta uzyskali kilkupunktową przewagę (15:9). Dobra gra w przyjęciu i skuteczność w ataku pozwoliła wygrać pierwszą partię spotkania 25:22. Drugi set był przeciwieństwem pierwszego, w szeregach akademików pojawiło się sporo błędów, głównie w zagrywce i to zespół gości przez całą część drugiej partii prowadził kilkoma punktami do stanu 19:23. Gospodarze nie dali jednak za wygraną i walczyli do końca, pozwoliło to wyrównać stan rywalizacji 24:24, a w grze na przewagi rozstrzygnąć kolejną partię na swoją korzyść 27:25.

Zespół z Tomaszowa Lubelskiego podrażniony porażką w drugiej partii, zaczął grać skutecznie w zagrywce i w obronie. Od pierwszych piłek trzeciego seta goście uzyskali przewagę, której nie oddali już do końca, zwyciężając 25:21. Czwarty set był najbardziej wyrównany. Żadnemu zespołowi nie udało się wyjść na prowadzenie większe niż dwa punkty. Końcówka meczu to gra błędów drużyny przyjezdnej. Zawodnicy z Tomaszowa od stanu 22:22 nie skoczyli żadnego ataku, a to pozwoliło cieszyć się z drugiego zwycięstwa w sezonie bialskim akademikom.

Kolejny mecz naszych siatkarzy, tym razem na wyjeździe, już 11 listopada. Przeciwnikiem akademików będzie Powiślak Końskowola.

KS AZS AWF Biała Podlaska – TABASCO TSS KUDŁATY Tomaszów Lubelski 3:1 (25:22, 27:25, 21:25, 25:22)
AZS AWF: Damian Roszkowski, Jakub Gaładyna, Michał Gołębiowski, Adrian Kupiński (libero), Damian Jurkowski, Igor Kowalski, Marcin Kusznieruk, Remigiusz Puszkarski, Dawid Duliasz, Hubert Jankuniec, Maciej Malczyński, Kacper Nowicki

Pozostałe artykuły

Zadbaj o przyszłość zaszczep się na życie
2021-06-22

Ponad rok życia w reżimie obostrzeń pokazał nam, jak cenne są zdrowie i bezpieczeństwo. Po miesiącach, w których wiele osób miało być może poczucie niemocy, wreszcie możemy mieć znów wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Wręczono wyróżnienia laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty 2020/2021
2021-06-22

16 czerca br. w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Roskoszy odbyła się uroczystość podczas której wyróżniono laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez  Lubelskiego Kuratora Oświaty 2020/2021.

Dzieci ze Stowarzyszenia Wspólny Świat i Zespołu Szkół Specjalnych otrzymały książki sensoryczne
2021-06-16

W marcu br.  Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży ,,Barwna” ogłosiła konkurs  o wdzięcznej nazwie ,,DotykaMy”, polegający na wykonaniu przez dzieci i dla dzieci specjalnej książeczki sensorycznej.

Kolejne dobre wieści z „Piksela"
2021-06-16

Miło nam poinformować o sukcesie jakim zakończył się udział podopiecznych Lilli Wielgan-Michaluk z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" Bialskiego Centrum Kultury podczas XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego z Cyklu Ziemia jest Jedna – Labirynty Świata Podwodnego, zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście" we Wrocławiu!!!

Spotkanie autorskiego z bialskim poetą Panem Jackiem Danilukiem
2021-06-16

W dniu 16 czerwca 2021 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 14 odbyło się spotkanie autorskie z bialskim poetą Panem Jackiem Danilukiem w związku z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną pt. „Zwierzaki wujka Jacka”.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców