Aktualności
Siatkarski mistrz Świata odwiedził jedną z bialskich szkół
2017-09-25

W Szkole Podstawowej nr 9 zajęcia motywacyjne z siatkarkami, koszykarzami i lekkoatletami z klas sportowych oraz gimnazjum przeprowadził, wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce, mistrz Świata juniorów Marcin Prus.

Zajęcia odbyły się w ramach realizacji programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych (SOS), programu Polskiego Związku Piłki Siatkowej, których celem było wskazanie wartości pracy, motywacji, szacunku do ludzi i umiejętności dążenia do celu.

Marcin Prus to również pracownik radia i komentator sportowy, dzięki temu nie miał problemu z kontaktem z młodzieżą i zapanowaniem nad 200-osobową grupą słuchaczy. Wykazał się przy tym świetnym poczuciem humoru i zrozumieniem odbiorców, proponując atrakcyjną formę zajęć.

Kulminacją spotkania był trening z grupą siatkarek SOS, którego celem było również wywołanie motywacji do wytrwałej pracy, odpowiedzialności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań. Wskazał również wartość dyscypliny jako wyraz szacunku do drugiego człowieka.

 

Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.