Aktualności
Siatkarski mistrz Świata odwiedził jedną z bialskich szkół
2017-09-25

W Szkole Podstawowej nr 9 zajęcia motywacyjne z siatkarkami, koszykarzami i lekkoatletami z klas sportowych oraz gimnazjum przeprowadził, wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce, mistrz Świata juniorów Marcin Prus.

Zajęcia odbyły się w ramach realizacji programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych (SOS), programu Polskiego Związku Piłki Siatkowej, których celem było wskazanie wartości pracy, motywacji, szacunku do ludzi i umiejętności dążenia do celu.

Marcin Prus to również pracownik radia i komentator sportowy, dzięki temu nie miał problemu z kontaktem z młodzieżą i zapanowaniem nad 200-osobową grupą słuchaczy. Wykazał się przy tym świetnym poczuciem humoru i zrozumieniem odbiorców, proponując atrakcyjną formę zajęć.

Kulminacją spotkania był trening z grupą siatkarek SOS, którego celem było również wywołanie motywacji do wytrwałej pracy, odpowiedzialności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań. Wskazał również wartość dyscypliny jako wyraz szacunku do drugiego człowieka.

 

Pozostałe artykuły

Przy bialskim „Azylu” powstał pierwszy w mieście wybieg dla psów
2020-12-01

28 listopada przy schronisku „Azyl” otwarty został ogólnodostępny wybieg dla psów. Jest to pierwszy tego typu obiekt w Białej Podlaskiej.

II Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików w Piłce Siatkowej
2020-12-01

28.11.2020 na hali ZSO nr 2 i ZSO nr 4 w Białej Podlaskiej odbył się II Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików w Piłce Siatkowej. Jest to jeden z pięciu...

Światowy Dzień AIDS
2020-12-01

1 grudnia obchodzimy corocznie Światowy Dzień AIDS. Jego celem jest solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi tą chorobą oraz uwrażliwienie społeczeństwa na ten światowy problem. Symbolem tego dnia...

Bezpieczne przejście na ul. Narutowicza
2020-11-27

Na ul. Narutowicza powstaje bezpieczne przejście dla pieszych - kolejne, na które Biała Podlaska pozyskała środki (80 tys. zł) w konkursie MSWiA „Razem bezpieczniej” im....

Będzie nowy most na Krznie!
2020-11-27

W złożonym projekcie budżetu na 2021 rok zaplanowano projekt mostu na Krznie w ciągu ul. Artyleryjskiej i Dalekiej wraz z drogami dojazdowymi. Szacunkowy koszt budowy mostu z drogami dojazdowymi...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.