Aktualności
Boisko z prawdziwego zdarzenia już otwarte! (WIDEO)
2017-06-30

Piękne, pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią zostało oficjalnie otwarte w obecności wiceministra sportu Jarosława Stawiarskiego. Inwestycja w połowie dofinansowana z funduszy ministerialnych kosztowała ponad 2,5 mln zł. A to dopiero pierwszy etap budowy sportowego kompleksu.

Boisko rozciąga się na długość 105 metrów i szerokość 60 metrów. Ma piłkochwyty i doskonałe oświetlenie, które umożliwi treningi zimą i w godzinach wieczornych. Murawa posiada również odpowiedni certyfikat międzynarodowej organizacji FIFA i będzie służyła m.in. drużynom MKS Podlasie oraz kobiecej AZS PSW Biała Podlaska. 

Oprócz ministra w uroczystym otwartciu wzieli udział przedstawiciele bialskiego środowiska piłkarskiego oraz senator Grzegorz Bierecki i poseł Janusz Szewczak, którzy wspierali budowę boiska.

Boisko treningowe to dopiero początek budowy całego sportowego kompleksu, na który złoży się hala sportowa i stadion piłkarski. Pierwszy etap jego budowy ruszy już niebawem. Miasto otrzymało z ministerstwa dofinansowanie na tę inwestycję w wysokości 10 mln zł. Umowę z ministrem w tej sprawie podpisał podczas uroczystości prezydent Stefaniuk. Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.