Aktualności
Po raz piąty wybiorą najlepsze firmy. Trwa nabór zgłoszeń do konkursu
2017-04-24
Bialskopodlaska Izba Gospodarcza już po raz piąty zaprasza do udziału w konkursie „Nagroda Biznesowa”. Plebiscyt skierowany jest do najlepszych firm w regionie, a nagrody zostaną przyznane w kilku kategoriach: udany start, innowacyjność, lider przedsiębiorczości oraz przedsiębiorca roku. Kartę zgłoszenia i oświadczenie można składać do 10 maja w sekretariacie BPIG.

Rangę konkursu co roku potwierdza honorowy patronat marszałka województwa lubelskiego, a współorganizatorem wydarzenia jest prezydent Białej Podlaskiej oraz starosta bialski.

Ubiegłoroczne laury zdobyło przedsiębiorstwo Vikking, spółka Bio-Power z Międzyrzeca oraz Jerzy Jaworski.

Zasady tegorocznej edycji konkursu nie ulegają zmianie. Plebiscyt dotyczy przedsiębiorstw zarejestrowanych na terenie działalności Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej bądź będących jej członkami. Z wyjątkiem kategorii udany start nominowane firmy muszą działać na rynku przynajmniej od 3 lat.

Wnioski będzie oceniała kapituła konkursowa, w której składzie znajdzie się cztery osoby z rady BPIG, współorganizatorzy oraz partnerzy plebiscytu. Zwycięskie firmy otrzymają dyplomy oraz statuetki.

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców