Aktualności
Bialskie siatkarki najlepsze w województwie!
2017-03-27
22 marca w Piaskach odbyła się Wojewódzka Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt. Tak jak w finale miasta i regionu podopieczne Grzegorza Gajewskiego nie miały sobie równych. Uczennice Gimnazjum nr 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Finale Wojewódzkim wygrały wszystkie mecze bez straty seta.

Bialskie zawodniczki pokonały na swojej drodze gimnazjalistki z Kraśnika, Lublina i Świdnika i będą reprezentowały województwo na Ogólnopolskiej Gimnazjadzie w grach zespołowych, która odbędzie się w dniach 25-28 maja.

W składzie zespołu podczas rozgrywek wojewódzkich pojawiły się Izabela Komoszyńska, Julia Dębowska, Ewa Świderska, Katarzyna Juszczuk, Angelika Mazur, Natalia Minicz, Julia Siedlecka, Martyna Najdyhor, Wiktoria Pykacz, Aleksandra Chylimoniuk, Anastazja Mościcka oraz Natalia Arseniuk..
Pozostałe artykuły

Ekologiczne pompy ciepła już w czerwcu
2020-01-14

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na dostawę i montaż pomp ciepła do c.w.u. na terenie Miasta Biała Podlaska. Zadanie zrealizuje firma DAJK P.H.U. Maciej Kańczugowski. 

Orszak Trzech Króli
2020-01-14

Przejście orszaku Trzech Króli ulicami Białej Podlaskiej to piękna tradycja. Kolorowy i rozśpiewany pochód przypominający przybycie trzech mędrców ze wschodu do Betlejem wyruszył z parafii św. Michała Archanioła na plac Wolności. Tam obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez dzieci i młodzież. Prezydent Michał Litwiniuk dziękował mieszkańcom za udział i wspólne kolędowanie.

Oficjalne przekazanie nowej ulicy Koncertowej i ronda na ul. Witoroskiej
2020-01-02

Ulica Koncertowa i rondo na ul. Witoroskiej już oficjalnie otwarte. To bardzo ważna, zwiększająca komfort i bezpieczeństwo inwestycja o wartości ponad 8 350 000 zł, z czego 4 400 000 zł to dofinansowanie Z Funduszu Dróg Samorządowych. Podczas uroczystości otwarcia prezydent Michał Litwiniuk podkreślił istotne wsparcie wicewojewody Roberta Gmitruczuka.

Jak chronić gospodarstwo przed wirusem HPAI?
2020-01-02

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Główny Lekarz Weterynarii apelują o przestrzeganie zasad w celu ochrony gospodarstw przed wirusem HPAI.

Mamy dwa nowe żłobki. Prowadzi je fundacja Teresianum
2019-12-24

Dwa nowe żłobki powstały przy ul. Terebelskiej i Włoskiej. Projekt Fundacji Teresianum "Akademia Malucha" ma na celu zarówno stworzenie  placówek wychowawczo-opiekuńczych nad dziećmi do lat 4, jak i poprawę szans na zatrudnienie ich rodziców.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.