Aktualności
5 tys. zł na działania lokalne w Białej Podlaskiej! Nabór wniosków rusza 1 kwietnia
2017-03-24
Jeżeli działasz w młodej organizacji pozarządowej, masz grupę z którą realizujesz swoje pasje, chcesz coś zrobić dla swojej społeczności, koniecznie weź udział w konkursie na mikrodotacje - możesz wygrać 5000 zł na działania lokalne!

Nabór wniosków o dotacje będzie prowadzony od 1 do 30 kwietnia w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W konkursie mogą wziąć udział młode organizacje pozarządowe (działające do 30 miesięcy od dnia rejestracji przed dniem złożenia), nieformalne grupy mieszkańców i grupy samopomocowe.

POLECAMY TAKŻE: sprawdź regulamin konkursu

POLECAMY TAKŻE: sprawdź dyżury doradztwa w Centrum Przedsiębiorczości

Prezydent Białej Podlaskiej oraz Związek Stowarzyszeń FLOP zapraszają wszystkich zainteresowanych konkursem na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 4 kwietnia (wtorek) w sali 238 urzędu miasta o godzinie 10.00.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu, a także umówienia się na indywidualne konsultacje z mobilnym animatorem w celu uzyskania porady przed ostatecznym złożeniem wniosku.Pozostałe artykuły

„Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” – ruszają zapisy na bezpłatne treningi
2023-05-15

Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych...

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Dance Academy Studio zdobyło 83 medale na X Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim
2023-04-24

83 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio z X Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim.

Rozdajemy flagi w Urzędzie Miasta
2023-04-24

Wraz z prezydentem Michałem Litwiniukiem zachęcamy do wywieszenia flagi podczas majowych świąt i zademonstrowania w ten sposób naszego patriotyzmu oraz przywiązania do symboli narodowych. Flagi będzie można otrzymać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w dniach 25-28 kwietnia 2023 r. w godzinach 7.30 – 15.30.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców