Aktualności
5 tys. zł na działania lokalne w Białej Podlaskiej! Nabór wniosków rusza 1 kwietnia
2017-03-24
Jeżeli działasz w młodej organizacji pozarządowej, masz grupę z którą realizujesz swoje pasje, chcesz coś zrobić dla swojej społeczności, koniecznie weź udział w konkursie na mikrodotacje - możesz wygrać 5000 zł na działania lokalne!

Nabór wniosków o dotacje będzie prowadzony od 1 do 30 kwietnia w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W konkursie mogą wziąć udział młode organizacje pozarządowe (działające do 30 miesięcy od dnia rejestracji przed dniem złożenia), nieformalne grupy mieszkańców i grupy samopomocowe.

POLECAMY TAKŻE: sprawdź regulamin konkursu

POLECAMY TAKŻE: sprawdź dyżury doradztwa w Centrum Przedsiębiorczości

Prezydent Białej Podlaskiej oraz Związek Stowarzyszeń FLOP zapraszają wszystkich zainteresowanych konkursem na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 4 kwietnia (wtorek) w sali 238 urzędu miasta o godzinie 10.00.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu, a także umówienia się na indywidualne konsultacje z mobilnym animatorem w celu uzyskania porady przed ostatecznym złożeniem wniosku.Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.