Aktualności
5 tys. zł na działania lokalne w Białej Podlaskiej! Nabór wniosków rusza 1 kwietnia
2017-03-24
Jeżeli działasz w młodej organizacji pozarządowej, masz grupę z którą realizujesz swoje pasje, chcesz coś zrobić dla swojej społeczności, koniecznie weź udział w konkursie na mikrodotacje - możesz wygrać 5000 zł na działania lokalne!

Nabór wniosków o dotacje będzie prowadzony od 1 do 30 kwietnia w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W konkursie mogą wziąć udział młode organizacje pozarządowe (działające do 30 miesięcy od dnia rejestracji przed dniem złożenia), nieformalne grupy mieszkańców i grupy samopomocowe.

POLECAMY TAKŻE: sprawdź regulamin konkursu

POLECAMY TAKŻE: sprawdź dyżury doradztwa w Centrum Przedsiębiorczości

Prezydent Białej Podlaskiej oraz Związek Stowarzyszeń FLOP zapraszają wszystkich zainteresowanych konkursem na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 4 kwietnia (wtorek) w sali 238 urzędu miasta o godzinie 10.00.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu, a także umówienia się na indywidualne konsultacje z mobilnym animatorem w celu uzyskania porady przed ostatecznym złożeniem wniosku.Pozostałe artykuły

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Komunikat - rusza sprzedaż węgla
2022-12-16

Ze względu na procedury i limity narzucone przez spółkę PGE Paliwa spółka PEC rozpoczyna we wtorek dystrybucję węgla. Cena za 1 tonę węgla: 1800 zł (brutto).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.