uż w najbliższą sobotę, 20 czerwca, w godzinach 10:00-12:00 odbędzie się wyjątkowy piknik edukacyjny organizowany w ramach krajowego treningu pierwszej pomocy. Wydarzenie to jest częścią Akademii...
Zgłoś swój projekt do programu rewitalizacji!
2017-03-24
Zakończył się cykl spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami w ramach opracowywania Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2016-2025. Celem spotkań było wypracowanie kierunków działań rewitalizacyjnych i propozycji konkretnych zadań. Do 24 kwietnia można zgłaszać planowane przedsięwzięcia rewitalizacyjne. W tym celu warto również zajrzeć na stronę www. rewitalizacja.bialapodlaska.pl.
Uczestnicy spotkań w urzędzie miasta i bialskich szkołach wskazali problemy występujące na obszarze rewitalizacji oraz dyskutowali o działaniach, jakie należy podjąć, aby wyprowadzić obszar rewitalizacji z kryzysu. Pojawiły się pierwsze pomysły na projekty i przedsięwzięcia rewitalizacyjne.
Wszyscy zainteresowani procesem rewitalizacji (m.in.: organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, właściciele i zarządcy nieruchomości, parafie, instytucje samorządowe i państwowe) mogą aktywnie współtworzyć Gminny Programu Rewitalizacji.
Wydział polityki gospodarczej, rozwoju i promocji urzędu miasta czeka na pomysły, które można realizować na obszarze rewitalizacji i tym samym czynnie włączyć się w proces ożywienia tego obszaru. Celem proponowanych przedsięwzięć powinna być eliminacja lub ograniczenie negatywnych zjawisk, zdiagnozowanych na obszarze rewitalizacji.
Zachęcamy do zgłaszania planowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych w formie krótkiego opisu projektu lub przedsięwzięcia rewitalizacyjnego. Nabór trwa do 24 kwietnia.
POLECAMY TAKŻE: zgłoś swój pomysł do programu rewitalizacji!
Uczestnicy spotkań w urzędzie miasta i bialskich szkołach wskazali problemy występujące na obszarze rewitalizacji oraz dyskutowali o działaniach, jakie należy podjąć, aby wyprowadzić obszar rewitalizacji z kryzysu. Pojawiły się pierwsze pomysły na projekty i przedsięwzięcia rewitalizacyjne.
Wszyscy zainteresowani procesem rewitalizacji (m.in.: organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, właściciele i zarządcy nieruchomości, parafie, instytucje samorządowe i państwowe) mogą aktywnie współtworzyć Gminny Programu Rewitalizacji.
Wydział polityki gospodarczej, rozwoju i promocji urzędu miasta czeka na pomysły, które można realizować na obszarze rewitalizacji i tym samym czynnie włączyć się w proces ożywienia tego obszaru. Celem proponowanych przedsięwzięć powinna być eliminacja lub ograniczenie negatywnych zjawisk, zdiagnozowanych na obszarze rewitalizacji.
Zachęcamy do zgłaszania planowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych w formie krótkiego opisu projektu lub przedsięwzięcia rewitalizacyjnego. Nabór trwa do 24 kwietnia.
POLECAMY TAKŻE: zgłoś swój pomysł do programu rewitalizacji!
Pozostałe artykuły
Stowarzyszenie Koło Bialczan zorganizowało walne zgromadzenie członków, podczas którego dokonano wyboru zarządu na kolejną kadencję. Funkcję prezesa organizacji nadal będzie sprawować...
Młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”, działającej przy Bialskim Centrum Kultury (BCK24), zanotowały kolejną serię spektakularnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Lilianna i Zuzanna Rudzkie, tworzące pod okiem instruktorki Lilli Wielgan-Michaluk, szturmem zdobywają uznanie w świecie filmu niezależnego i animacji. Ich najnowsze dzieło – film animowany „W krainie Marii Prymaczenko”





