Aktualności
Zaczęli budować! W maju otwarcie boiska ze sztuczną nawierzchnią
2017-03-08
Właśnie ruszyła inwestycja pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, które powstanie na miejscu dotychczasowego boiska treningowego za stadionem MKS Podlasie. Wczoraj zastępca prezydenta Adam Chodziński podpisał umowę z wykonawcą, a już dziś można było zauważyć pierwsze roboty.

- Trwało to drugo, bo był to już trzeci przetarg w którym udało się wyłonić wykonawcę. Przede wszystkim jakość wykonania będzie zgodna z naszą specyfikacją, co potwierdzają certyfikaty wykonawcy – mówił z zadowoleniem zastępca prezydenta Adam Chodziński.

Pierwszy etap inwestycji zostanie dofinansowany w połowie ze środków ministerialnych, natomiast na całość budowy zarezerwowano 2 mln zł. Chodzi o boisko pełnowymiarowe o rozmiarach 105 na 60 m z piłkochwytami i odpowiednim oświetleniem oraz odwodnieniem.

- Dzisiaj przekazanie placu budowy i rozpoczęcie robót, organizacja zaplecza budowy, wykonano wytyczenia i dodatkowe wyjaśnienia z inwestorem - mówi Jacek Zabielski, dyrektor spółki Prestige Invest, która wraz ze spółką Panorama Obiekty Sportowe zrealizuje inwestycję.

Budowa treningowej murawy to tylko początek inwestycji, dzięki którym w niedalekiej przyszłości zostanie odnowiony stadion piłkarski MKS Podlasie.
Pozostałe artykuły

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Komunikat - rusza sprzedaż węgla
2022-12-16

Ze względu na procedury i limity narzucone przez spółkę PGE Paliwa spółka PEC rozpoczyna we wtorek dystrybucję węgla. Cena za 1 tonę węgla: 1800 zł (brutto).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.