Aktualności
Zaczęli budować! W maju otwarcie boiska ze sztuczną nawierzchnią
2017-03-08
Właśnie ruszyła inwestycja pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, które powstanie na miejscu dotychczasowego boiska treningowego za stadionem MKS Podlasie. Wczoraj zastępca prezydenta Adam Chodziński podpisał umowę z wykonawcą, a już dziś można było zauważyć pierwsze roboty.

- Trwało to drugo, bo był to już trzeci przetarg w którym udało się wyłonić wykonawcę. Przede wszystkim jakość wykonania będzie zgodna z naszą specyfikacją, co potwierdzają certyfikaty wykonawcy – mówił z zadowoleniem zastępca prezydenta Adam Chodziński.

Pierwszy etap inwestycji zostanie dofinansowany w połowie ze środków ministerialnych, natomiast na całość budowy zarezerwowano 2 mln zł. Chodzi o boisko pełnowymiarowe o rozmiarach 105 na 60 m z piłkochwytami i odpowiednim oświetleniem oraz odwodnieniem.

- Dzisiaj przekazanie placu budowy i rozpoczęcie robót, organizacja zaplecza budowy, wykonano wytyczenia i dodatkowe wyjaśnienia z inwestorem - mówi Jacek Zabielski, dyrektor spółki Prestige Invest, która wraz ze spółką Panorama Obiekty Sportowe zrealizuje inwestycję.

Budowa treningowej murawy to tylko początek inwestycji, dzięki którym w niedalekiej przyszłości zostanie odnowiony stadion piłkarski MKS Podlasie.
Pozostałe artykuły

„Samoobrona kobiet – zaufaj wojsku” – ruszają zapisy na bezpłatne treningi
2023-05-15

Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych...

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Dance Academy Studio zdobyło 83 medale na X Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim
2023-04-24

83 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio z X Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim.

Rozdajemy flagi w Urzędzie Miasta
2023-04-24

Wraz z prezydentem Michałem Litwiniukiem zachęcamy do wywieszenia flagi podczas majowych świąt i zademonstrowania w ten sposób naszego patriotyzmu oraz przywiązania do symboli narodowych. Flagi będzie można otrzymać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w dniach 25-28 kwietnia 2023 r. w godzinach 7.30 – 15.30.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców